Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Як уберегтися від грабіжників на дорогах: експерти дали поради водіям

18 жовтня 2018, 13:57

Нахабні напади на машини в нинішній час - річ поширена

УКиєвіта Київськійобластівсечастішевідбуваютьсязбройні нападита пограбуванняавтомобілів.Злочинцізнахабнілинастільки,щочастограбуютьмашинивприсутностіводіїв.

ОдинзнападівставсябіляБорисполя.Нападникибулиозброєні,вонирозбилисклоінамагалисявитягнутизсалонуцінніречі.Завдякипильностіперехожих,підозрюванихзатрималипо гарячих слідах.

Відзначається,що
потенційно небезпечні місця для українських водіїв – траси, заправки і парковки поблизу супермаркетів.Схоже трапилосяізАндрієм Єгельницькимна початкуосені,коливінзродиноюповертавсязХерсона.

"Вночізупинивсяназаправціпоспати,вцюжхвилинупередскломпобачивнезнайомогочоловіка.Вінбуввкапюшоні,очіуньогобуликругліівінпростозасекундузакриврукамиобличчяірозбивскло.Менівдалосязачепитисязасумку,меневисмикнулиразомз нею,отримавневеликіпорізинаруках",-розповівпотерпілий.

В поліції запевняють, що нахабні напади на машини з пасажирами сьогодні – річ поширена. ЯкзазначивпредставникНацполіціїКиївськоїобластіМиколаЖукович,грабежі та крадіжкивідбуваютьсяне тількинаавтозаправнихстанціях,а йнавеликихстоянках біляготелів,інавітьвполібілятраси.Знайтиграбіжниківвкрайважко,зазвичайвонипересуваютьсянаевробляхах.

Експерт збезпекиРусланБолговдавкількапорад,якзменшитиризикстатижертвоюрозбійногонападу.Вінпідкреслив,що перше,щомиробимо,відкрившимашину,кидаємобарсеткунасидінні,тамжеможележатигаманець.Всецеприваблюєзлодіїв.

В тренді
У Києві збільшується кількість хворих на грип: на карантин закрили майже три сотні шкіл

"Якщовиходитезмашининавітьнамить-закривайтедвері.Вампотрібновийтизмашинипобудь-якої причини2секунди,3секунди,безрізниці,закрилиівзяливзвичку,закрилимашинуітеперпішлидивитисящовідбувається,ключвкишеню.Перебуваєтезакермом-закрийтевсідверізсередини.Таквиубережетесявідкрадіжкисумкинасвітлофоріабов заторі",-зазначивБолгов.

Зайогословами,великугроміздкусумкукращепокластивбагажник,аякщоназаднєсидіння,топристебнутиременембезпеки.

"Покладітьїїназад,щобїївидноне було,аєможливість-пристебнітьїїременембезпеки.Такожне залишайтевмашиніпорожніпакетиабоверхній одяг.Тоді,можливо,грабіжникне розіб'єціннеавтоскло,щобдізнатисявмістпакета",-уточнивексперт.

Реклама

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...