Біля Київського зоопарку монтують 15-метрового жирафа-гіганта

28 листопада 2018 9:16

Олександр Марущак Олександр Марущак

Скульптура буде створена з металу і бетону

НатериторіїКиївськогозоопаркупочалимонтажгігантськогоп'ятнадцятиметровогожирафа.Скульптураприкраситьновийвхіддо закладу.

"З-за парканувжевидноногицієї тварини.Виглядаютьвонидужеяскравонатлізимовоїсірості",-повідомиланамкиянкаНаталя.

Реклама

Вчораробітники за допомогоюкранапочалимонтажтулубажирафа.Основаскульптуризроблена зміцногометалу,наякийкріплятьсябетоннічастини.Робітники кажуть,щомонтуютьскульптурудужеобережно.Розмальованідеталіжирафапривозятьнамісцеустановкивжерозфарбованими,амісця,дебудутьстикискульптури,будутьзакладатиідомальовувати,колизмонтуютьвсьогожирафа.

Нагадаємо, раніше ми писали про те, що жираф буде в висоту, як п'ятиповерховий будинок. Кольорові рішенняскульптуривиконаніза мотивамиробітфранцузькоїхудожниціукраїнськогопоходженняСоніДелоне.Вонанародилася на Полтавщині.Художницялюбилавикористовуватияскраві кольори,стверджуючи,щовонинагадуютьїй"фарбидитинства,фарбиУкраїни".

Наразі в столичному зоопарку наближається до фінішу перший етап масштабної реконструкції, якастартувалавминуломуроці.Докінцягрудня порядзцентральнимвходомплануєтьсявідкрититриозеразальтанкоювяпонськомустилііамфітеатр.Робітники вжезакінчуютьамфітеатріозеленюютьтериторіїнавколоозер.

Всі подробиці в спецтемі Київський зоопарк

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти