Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Ще більше киян залишиться без гарячої води – КМДА

29 липня 2014, 15:42

Степан Сич

Влада прогнозує дуже складну зиму

Киянам доведеться загартовуватися.

Киянам доведеться загартовуватися. / Фото: Олександр Яремчук

У Києві будезбільшуватисякількість будинків,відключенихвід гарячоговодопостачання.ТакийпесимістичнийпрогнозозвучивдиректорДепартаментужитлово-комунальної інфраструктуриКМДА ДмитроНовицький.

За словамичиновника,такі непопулярнізаходи викликаніекономієюгазупередопалювальнимсезоном.

"Тізапаси газу,які заразє в державі,чітко регламентованіі розподіленіміж регіонами.Зокрема,Києвувідведено1200млн.кубометрівгазу,які повинні бутивикористані самена опалення.Але ця кількістьнедостатнядля проходженнястабільногоопалювальногосезонута отриманнякомфортної температури",- пояснивНовицький.

Він також зазначив,що столичнавлада готуєтьсядо дуже складноїзими.Дляцього розробляютьсяорганізаційні,технічні таекономічні заходищодо поліпшення ситуаціїз тепловимгосподарством.Крімтого,чиновники невиключають можливостіперерахунківтарифів,якщопід час опалювальногоперіодутемпература вбудинкахбуденекомфортною.

вважаю,що київська владаповиннірозробити такиймеханізм, за якимнарахуваннявідбувалося бтількиза спожиті послуги.Але кияниповинні цезрозуміти,оскільки на сьогоднішнійденьзабезпеченнякраїнигазом -це питання національної безпекиУкраїни",- підкресливНовицький.

Відзначимо,що на сьогоднішнійдень,за даними "Київенерго",у зв'язкуз економієюгазу близько4471будинків столицівідключенівід гарячої води
.

Нагадаємо, що заразКиїв забезпеченийгазомтількина 50%.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...