Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

"Нафтогаз" списав Києву штрафи і пені – заступник голови КМДА

14 жовтня 2018, 12:23

Протягом трьох-чотирьох днів подачу гарячої води буде відновлено в будинках, де вона була припинена через відсутність газу


Фото з відкритих джерел

Фото з відкритих джерел

НАК "Нафтогаз України" списала столиці штрафи і пені, повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелєєв на брифінгу в суботу.

"На сьогодні списані штрафні санкції і пені, на яких ми робили особливий акцент", - сказав заступник голови КМДА.

Він підкреслив, що мирова угода з "Нафтогазом" передбачає, що КП "Київтеплоенерго" стає правонаступником тільки тих боргових зобов'язань, які мають джерела для компенсації.

Предметом мирової угоди стали боргові зобов'язання в розмірі близько 2,4 млрд грн, що майже вдвічі менше, ніж сума, про яку йшла мова в травні цього року.

Він також зазначив, що до жодних додаткових платежів для киян це не призведе.

"Я звертаю особливу увагу, щоб не було маніпуляцій з цією темою: ніякого підвищення тарифів або додаткових платежів для киян це не призведе. Тільки ті споживачі, які мають заборгованість за спожиті послуги, повинні їх платити для зменшення боргу за газ", – пояснив Пантелєєв
.

Мирову угоду затверджено на засіданні Господарського суду Києва. Отримавширішеннясуду,КП"Київтеплоенерго"уклалодоговоринапостачанняприродногогазудлявиробництватепловоїенергіїза пільговоюціноюнаосновіПСО(положенняпро покладанняспеціальнихобов'язківнасуб'єктиринкуприродногогазудлязабезпеченнясуспільноважливихінтересіввпроцесіфункціонуванняринкуприродногогазу).

Реклама

Протягом3-4дібпослугагарячоговодопостачаннявідновитьсявтихбудинкахКиєва,девонабула відсутняз причинприпинення подачі газу.

В тренді
У Києві збільшується кількість хворих на грип: на карантин закрили майже три сотні шкіл

Нагажаємо, раніше ми писали, що НАК "Нафтогаз України", "Київенерго" і "Київтеплоенерго" підписали мирову угоду.ТепервідновленняподачігарячоїводивКиєвіможливопісля17 жовтня.

Заступник голови КМДА ПетроПантелєєв заявив, що початок опалювального сезону в Києві залежить від погодитепловбудинкахз'явитьсяза умовитемпературиповітряне більше8градусівпротягомтрьохдіб.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...