Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Хрещатик наполовину закритий: по вулиці проходить марш зі смолоскипами

1 січня 2019, 19:12

Міла Князька-Ханова

Автомобілі їдуть тільки в напрямку Бессарабського ринку

Фото: Анастасія Лесик

Фото: Анастасія Лесик

НаХрещатикувКиєвівзв'язкузпроведенням ходизі смолоскипами на честьднянародженняСтепанаБандериперекрилиполовинудороги.Про цепередаєкореспондентсайту"Сегодня".

Відзначається,щоавтомобіліїдутьтількивнапрямкуБессарабськогоринку.Вданийчасколоназі смолоскипамидійшладоХрещатикаінаправляєтьсявсторонуЄвропейськоїплощі.

Реклама

Західпроходитьспокійноібезпровокацій.Замикаютьколонуспівробітникиполіції.

Якмиранішеповідомляли1 січняо 18:00почавсямаршзі смолоскипамина честьднянародженняукраїнськогополітичногодіяча та одного ізлідерівОУНСтепанаБандери.Колонавишикувалисянавпротичервоногокорпусууніверситету ім.Т.Шевченка.Уході берутьучастькількатисячосіб.Людискандують:"СлаваУкраїні-Героямслава".

В свою чергу країна-агресор Росіяобуренарішеннямукраїнської влади відзначити1січня2019роки нічнародженнялідераОУНСтепанаБандеринадержавномурівні.Вофіційній заявіМЗСРФвживаютьсятакіпропагандистськіепітети,як"вакханаліянавколопам'ятнихдат","фашистськімолодчики"і"махровийнаціоналізм",асамаУкраїназгадуєтьсяяк"незалежна".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...