Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Київ відзначить 9 травня трьома масштабними ходами, посиленою охороною і традиційним салютом

8 травня 2014, 07:30

Аліса Ревнова

Жителі столиці готуються ловити агресорів і запобігати провокації

Кожне місце покладання квітів буде взято під посилену о

Кожне місце покладання квітів буде взято під посилену о

ДеньПеремоги цього рокубуденестандартнимдля столиці.Через напружену ситуаціюнаПівденному Сході країниі побоюваньпровокацій,влада скасуваларядщорічних заходів,що вже сталитрадицією длякиян.Однак,разом з цим,обіцяютьдлягородяніншікультурні події -вони, до речі,будутькоштуватимісту близько20-30тисяч.У тойже час деякіполітичні сили невідмовилисявід стандартнихходів іпланують вивестинавулиці містадо 15тисяч киян.

Парадуне буде, алетри політичніходипройдуть

Через загрозуможливихпровокацій9 травня в Києві скасувалипарадвійськової технікибіля МузеюВеликоїВітчизняноївійни. Такожскасовано концертнаСпівочомуполі ісвяткова ходаветеранів.До слова,концертна честьДняперемогимав розпочатисяо 17.00і тривати2-3 години,атендернайого організаціювжебув проведений,авиконавці-визначені.

Проте,масштабніходив столицівсе ж таки відбудуться.Заявкина проведення демонстраційподали вжетриполітичні сили- Компартія,Партіярегіонів і "Загальновоїнська спілкаУкраїни
".Кожна з них має намірзібрати 50тисяч городян.

Колони,якраніше повідомивглава КМДА Володимир Бондаренко, пройдутьв один час івсе -вцентрі Києва.Де саме- покиневідомо,організаториподробиці своїхманіфестаційщене повідомили.Як"розводити"масштабніколони, вирішуватимутьстолична владаразомз правоохоронцями.

Цікаво,що всіполітсиливідмовилися від використанняросійськоготриколоранамітингах.Однак тільки"регіонали" знайшливихід -вонибудутьнестибант,вякомубуде українськасимволікаітриколор.АосьносінняпрапораРФвДеньПеремоги устолиці розцінюватиметьсяяк провокація
.

Музеївідкриють двері, Вічнийвогоньзапалятьвранці, асалютпрогримитьввечері

Реклама

Незважаючи на скасуваннятрадиційного парадувійськової технікиіходи ветеранів,9 травня в Києвібуде чимзайнятисяСвятковий деньстане Днемвідкритих дверейвНаціональномувійськово-історичному музеїУкраїнитаМеморіальномукомплексі"Музейісторії ВеликоїВітчизняної війни".Крімекспозиції,наяку можна будепоглянути,натериторії музеюпрацюватимепольовакухня,запланованийтакож невеликийконцерт.У меморіальномукомплексі наЛаврськійтакож цього днязаплановані святковіурочистості.

9_.

В тренді
Евакуйованих з Дохи українців не випускали з літака і відправили на обсервацію (відео)

Інфографіка: Сергій Ус, "Сегодня"

За словами главиКиївміськадміністраціїВолодимира Бондаренка,квіти9 травнябудуть покладатибіля кожногопам'ятника.Вранцінаплощі Славибудезапалено Вічнийвогоньза участю керівництвакраїни,аввечері в містіпрогримитьтрадиційнийсалют.

Крімтого,вДеньПеремогикиївські
ветерани зможуть безкоштовнопроїхатися вміському транспорті. Длянихпроїздбуде безкоштовнимвмаршрутках,метро,тролейбусах,трамваях,автобусахіфунікулеріСходити вКиївськийзоопарквони також зможуть безкоштовноКиївськийзоопаркз нагоди святаробитьбезкоштовним вхіддляветеранів ВеликоїВітчизняноївійни,атакождляучасників війни ібойових дій.Навходінеобхідно буде лишепред'явитивідповідне посвідчення.

Під охоронувзятіготелі, мости істратегічні об'єкти

У зв'язку з можливимипровокаціямивКиєвівДеньПеремоги,влада взяла під посилену охоронурядбудівель і об'єктів.Зокрема,охороняютьсястоличні готелі,мости,об'єктижиттєзабезпечення столиці,приміром,водозабірністанції.Крімтого, додаткові заходибезпеки передбаченівмісцях,де зберігаєтьсяаміак,хлорі різнірадіаційніречовини. Підсилили іохоронутелевізійноївишки – заразтамчергують бійціНаціональної гвардіїз автоматами ікулеметом.

Прицьомуколони,ходаяких запланованона 9 травня,будуть взятіпід охоронуспецпідрозділами тасотнямиСамооборониМайдану.Також
міліціяорганізовуєспільне патрулюванняміста зчленамисамооборони іохоронятимепериметрнавколо всіхмісцьпокладання квітів.

А от за забезпеченнябезпекив іншихрайонахКиєвавзялися"народні" груписамооборони. Особливо активно за охорону порядку взялися члени самооборони Голосіївського, Печерського, Подільського районів, а також "спальних" – Оболонського і Дніпровського. На патрулі жителі Оболоні та Голосієво виходитимуть разом з велосипедистами і байкерами, кияни Печерська будуть особливу увагу приділяти Маріїнського парку, а в Дніпровському районі до охорони залучили навіть пенсіонерів.

Нагадаємо, у Києві 9 травня з 7:00 ранку до 23:00 ночі будуть перекриті вулиця Лаврська від вулиці Цитадельної до площі Героїв Великої Вітчизняної війни – там можна буде проїхати тільки на наземному міському транспорті. У разі необхідності, з 8:00 ранку перекрити також можуть вулицю Грушевського, площу Перемоги, проспект Перемоги і вулицю Лаврську для всіх видів транспорту
.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...