Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Кличко звільнив начальників "Київпастрансу", "Фармації" і Володимирського ринку

12 серпня 2014, 13:23

Глава міста підписав розпорядження минулого тижня

Кличко звільнив трьох начальників київських підприємств

Кличко звільнив трьох начальників київських підприємств / Фото: Григорій Салай

МерКиєваі головаКМДАВіталійКличкозвільнивгенеральногодиректоракомунальногопідприємства "Фармація"ОлегаКлімова,керівникаКП"Володимирськийринок"ЛарисуЯрошевичтагенеральногодиректораКП"Київпастранс" МиколиЛамбуцького.

Про цейдеться у відповіднихрозпорядженняхN132іN134від 8 серпня,атакожN124від 5серпня.

Клімовбувзвільнений згідноп.8.36Кодексузаконівпро працю(припиненнятрудовогодоговорунапідставах,передбаченихконтрактом).

Так,за результатамиперевіркифінансово-господарськоїдіяльності"Фармації"та заслухавшизвітКлимоваіголовногобухгалтерапідприємства,балансовакомісіявизналайогороботунезадовільною.

Ярошевичтакожбула звільненачерез визнанняїї роботинезадовільною.ПрицьомурозпорядженнямN135від 8 серпняКличкопризначивновимкерівником"Володимирськогоринку"ЮріяМельника.

Міжтим,Ламбуцькийбувзвільнений за власнимбажанням.Вінзаймавпосадугендиректора"Київпастрансу"з 2001року.За даними джерелавКиївміськадміністрації,вданиймоментобов'язкикерівника "Київпастрансу"виконуєголовнийінженерпідприємства ЮрійБомбандеров.

Раніше депутатиКиївради
виступили за відстороненнявідпосади керівника "Володимирськогоринку"Ярошевич.Крімтого,щевлипніпрокуратураГолосіївськогорайонузвернуласядо мераКиєва- головіКМДАВіталіюКличкоз вимогоюзвільнити керівництвоВолодимирського ринку.

У червніКличкопросивгендиректора"Фармації"Климованаписатизаявупро звільнення.Кличкобувнезадоволенийтим,що,за його даними,вартістьліків укомерційнихаптекахна 15-20%нижче,ніжу державних.

ТакожКМДАствориларобочугрупудлярозслідуваннязупинкиКП"Фармація"відпуску ліківта виробівмедичного призначенняза безкоштовнимиіпільговими рецептами
.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...