Перевірено на собі: як об'їхати ремонт на Шулявському мосту в Києві

12 травня 2018, 10:22

Міла Князька-Ханова Міла Князька-Ханова

Ми проїхали за рекомендованою схемою проїзду, яка буде діяти з 1 червня

У столиці з 1 травня розпочалася підготовка довгоочікуваної реконструкції "втомленого" Шулявського шляхопроводу. Поки проїзд по шляхопроводу не обмежують, але з 1 червня там почнеться ремонт, в зв'язку з чим частково перекриють проїзд. Рух не буде зупинено повністю, але затрудняється. На час ремонту планується встановлення світлофорних об'єктів: по правоповоротних з'їздах з вул. Гетьмана в бік вул. Довженка буде відведено рух з естакади, а також на виході з вул. Нестерова на проспект Перемоги.

Генеральним проектувальником реконструкції Шулявського шляхопроводу виступає компанія "Укрбуд" спільно з ICDI. Також "Укрбуд" розробляє проект організації дорожнього руху на час ремонту, який затверджується в поліції.

Нещодавно департамент транспортної інфраструктури КМДА опублікував схему об'їзду перекритої ділянки дороги. Команда "Сегодня" вирішила розібратися, наскільки вона зручна, проїхавши за запропонованою картою.

696

З Дегтярівської на Гетьмана: варто запастися часом

Насамперед,миперевірили,якможнабудепотрапитизвулиціОлександраДовженканавулицюВадимаГетьманавнапрямкуКараваєвихдач.Згідно з картою,ми маємопроїхатисявулицямиАнтонаЦедіка(колишняЕженаПотьє),ПетраНестерова-звиїздомнапроспектПеремоги(націй ділянціпроспектуПеремогибудевстановлено тимчасовийсвітлофор),Гарматній,Виборзькій-зповерненнямнавул.ВадимаГетьмана.

Їдемо з вулиці Дегтярівської. Щоб потрапити на Довженка, потрібно проїхати развязку- "конюшина". Автомобілістам, які бувають тут нечасто, або мають невеликий стаж водіння, варто бути уважними: є ризик заплутатися. По дорозі поки немає попереджувальних табличок про прийдешні зміни в схемі руху: єдиний з тимчасових інформаторів говорить про ремонтні роботи на вулиці Олени Теліги.

Проїхавши по Довженка, повертаємо. На майбутніх об'їзних шляхах – поки все по-старому: немає ні нових дорожніх знаків, ні світлофорів. Перше, що кидається в очі на вулиці Цедіка – безліч автомобілів, припаркованих на першій шпальті. Коли сюди направлять потік машин, цей факт буде значно ускладнювати проїзд. До того ж, якість асфальту на проїжджій частині після зими залишає бажати кращого: є кілька невеликих, але відчутних ям. Залишається сподіватися, що їх встигнуть закрити до напливу транспорту. Звідси на проспект Перемоги пропонують виїжджати за двома вулицями – Петра Нестерова (в цьому напрямку вона буде односторонньою з тимчасовим світлофором на перехресті з проспектом) і Євгенії Мірошниченко.

Далі, щоб виїхати на Гарматну, потрібно розвернутися на проспекті Перемоги в зворотному напрямку. Тут довелося проїхати більше запланованого: на розв'язці в районі метро "Берестейська" виявилася пробка. За словами автомобілістів, затор в тому місці – практично традиція, так що довелося прокататися до Нивок. А ось на самій Гарматній і Виборзькій проїхати вдалося без особливих пригод
.

Як ще можна проїхати

Реклама

Вцілому,запропонованийшляхможевиявитисязручним.Правда,намкілька разівзнадобиласяпідказканавігатора:врайоніоб'їздуєкільканевеликихвуличок,вякихможназаплутатися.Крімтого,об'їзд,навітьпривідсутностіпробок,будезаймативідчутнобільшечасу.

Тим часом,крімзазначенихв офіційнійсхемівулиць,можнаскористатисябільшимимагістралями.Абовибратиневеликідороги,розташованіпосусідствуззазначенимивсхемі,цетакожможедопомогтискоротитичас..

"Готовы принять объезжающих развязки на Берестейской и Дегтяревской. Кому-то может подойти для объезда и Окружная. Я советую для разработки альтернативного маршрута выбирать не только магистральные улицы, но и соединяющие, которые не так загружены, например, Гарматная и Зоологическая. Все зависит от вашего пункта назначения, но дорожная инфраструктура предлагает дублеры по всем направлениям. А вообще, не случайно в таких случаях советуют прибегнуть к общественному транспорту", – советует эксперт Владимир Воробьев, директор Института "Киевдормостпроект".

Привиборіоб'їзнихшляхів,вартозвернутиувагунадорожніроботи:"Київавтодор"заздалегідьпопереджаєпро обмеженнярухувмісціїхпроведення.Такожне вартозабуватипро непростіділянкинадорогахвцьомурайоні.

"На развязке "Борщаговская – Гетьмана" остановки маршруток и общественного транспорта расположены прямо на эстакаде. Если их перенести на участок до эстакады, это существенно бы улучшило движение на развязке. А пока, дополнительный приток машин на этом участке дороги усилит нагрузку на эстакаду, а значит, заторов не избежать", – предупреждает директор Института "Киевдормостпроект".

Тимчасом,проїхатипо шляхопроводузвулиціВадимаГетьмананаОлександраДовженкавнапрямкуОлениТелігипокиможнабудепо-старому.Такожнарозв'язцізбережутьвиїзднапроспектПеремогизможливістюпрямогоперетинупроспектузвиїздомнавул.ОлександраДовженка,націй ділянцітакожбудевстановленийтимчасовийсвітлофор.Іхочапробкивсежнеминучі,водіямекспертрадитьзберігатиспокій.

"Тут важно понимать: любой ремонт – это временные неудобства ради дальнейших улучшений. Долгожданная реконструкция Шулявского путепровода потребует от всех нас терпения, но, думаю, уже за одну-две недели водители успеют привыкнуть и разработать для себя оптимальные маршруты", – подытожил эксперт.

Реклама

Напомним, будувати на місці старого шляхопроводу будуть розв'язку-конюшинузповоротомзвул.Довженканапр-тПеремогиідемонтажемчастиницеху№5заводу"Більшовик",розробленув 2008 році"Київдормістпроект".Пуститирухпоновомумостувмеріїмають намірдокінцяцьогороку,азавершити всі работи планують за 17 місяців. Обійдутьсявонимайжев811 млнгрн, у тому числікомпенсаціюзазнесенняцеху№5.

Якповідомлялося,містнаШулявськомушляхопроводівКиєві,що зв'язуєвул.ВадимаГетьманазвул.ОлександраДовженкаіпроходитьнадпросп.Перемоги, частково обвалився ввечері 27 лютого 2017 року. Через інцидентмерКиєваВіталійКличковирішивзвільнитине тількизаступниказ транспортуІллюСагайдакаіглавирайону,а йглавуКК"Київавтодору"ОлександраГустельова.

Щена початку березняШулявськиймістзміцнилиметалевимикаркасами,проїздпіднимзаборонили,захистившибетоннимивідбійниками,апоручпоставиличергуватиполіцейськийпатруль,якийне пускавнаміствантажівки.Сьогодніпо шляхопроводузновуїздитьвеликогабаритнийтранспорт,підмостомпроїжджаютьавтоіперебігаютьдорогуперехожі.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти