Ремонт "втомлених" мостів: на Північному роблять тротуари, на Південному – шви

13 листопада 2018, 11:29

Ірина Гінжул Ірина Гінжул

Демонтаж Шулявского путепровода опять перенесли

Київзновуставугігантськихзаторах.Причина:відразунадекількохстоличнихмостахведутьсяремонтніроботи.Умеріїводіївпросятьобиратиіншішляхиоб'їзду."Сегодня"дізналася,якдовговодіяммучитисявзаторах.

Роботи та обмеження. З 7 листопаданаПівденномумостуобмежилирухзлівогонаправийберег-зпроспектуБажанау напрямкуцентруміста.Заразтутремонтуютьдеформаційнішвиестакади.Роботиплануютьзавершитидокінця грудня.

Реклама

39

Південний. Лагодять деформаційні шви естакадної частини моста

НаПівнічномумосту(колишнійМосковський)докінцяцьогомісяцяповиннівідремонтуватитротуари.Ремонтніроботи,яківключаютьвсебезамінуасфальту,тротуарів,перильногоібар'єрногоогорож,комунікацій,туттриватимутьдо2020 року.Обійдутьсявонив288 млнгрн.НамостуМетрочерезРусанівську протокузаразремонтуютьпрогонові будовиівідновлюютьїхнесучуздатність.

38

Реклама

Міст Метро. Відновлюють несучу здатність будівель


Завершитироботи,якіобійдутьсяв35 млнгрн,хочутьвнаступномуроці.Такожремонтують шляхопровід на перетині просп. Комарова і бульв. Вацлава Гавела.Роботитутстартувалищевлітку.

РеконструюютьімістПатона,якому 5листопада виповнилося65років.Заразнамостуйдутьпротиаварійніроботи,проводитьсякомплекснеобстеження(буловиділенозбюджету4 млнгрн).Триватимевонодокінцяроку.Дляцихцілейчастковообмежилирухтранспортувпершій смузізбульв.ДружбиНародівнапросп.Соборності.

"Після цього,зурахуваннямрекомендаційІнститутуелектрозварювання ім.Патона,будепідготовленотехнічне завданнянарозробкупроектно-кошторисноїдокументаціїреконструкціїмоста",-повідомилив "Київавтодорі".

Реклама

Великачастиназапланованихробітдо виконаннябудеготовавнаступномуроці.Столичніавтомобілістивідтакихобмеженьне взахваті.

"Ужеперекривалибне однусмугу,авесьміст-щобзовсімжиттямалиноюне здавалося",-іронізуєкиянинВолодимир."Таке відчуття,щомостиішляхопроводилагодятьрокамиівсеніякне закінчать",-погоджуєтьсязнимЛеонід Арменов. 

Поки не демонтують. Переноситься старт повноцінної реконструкції Шулявського шляхопроводу. Заразтутвсещезмінюютьінженернімережі.

"Ужеукладенийнижнійшарпокриття проїзноїчастиниз'їздузвулиціГетьмананапроспектПеремоги,триваєперекладання інженернихмережназаїздізпроспектуПеремогинавулицюДовженка",-розповіливдепартаментітранспорту.

Щожстосуєтьсядемонтажуосновнихконструкційшляхопроводу,торозбиратиїхпочнутьтількизсічня наступногороку.Роботипореконструкціїзбираютьсязавершитив 2019році.

ЗатеведетьсяактивнебудівництвоПодільсько-Воскресенськогомоста.Асаме-зміцненнямонтажнихопор,зварюваннястиківарки,монтажв'язіваркимоста.

40

Подільський. До кінця року на арці встановлять ще два в'язи з 19

"Змонтовано9з19в'язіваркимоста.Докінцярокубудепроведениймонтажщедвох",-розповівдиректордепартаментутранспортуКМДАСергійСимонов

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти