У центр Києва звезли зброю і звуть киян

24 березня 2018, 09:24

Ігор Сєров Ігор Сєров

У столиці проходить виставка озброєння, яке СБУ вилучила у диверсантів

Уп'ятницювстолицівЦентрікультуриімистецтвСБУнавулиціІринінській,напередоднісвогопрофесійногосвятапрацівникиспецслужбипоказализброю,вилученуудиверсантівза останній час.

Яквиявилося,середвилученого-пістолети-кулеметирізнихмодифікацій,автомати,снайперськігвинтівки,протитанковікомплекситабезпілотникросійськоговиробництва
.

Якрозповілинамвпрес-службіСБУ,сьогодні,24 березня,коженбажаючийзможеприйтина"Відкритий майданчикСБУ"іособисторозглянутизброю.Крімцього,коженбажаючийзможепройтиперевіркуна"детекторібрехні",залишитисвоєзверненнядоСБУтаознайомитисязтворчимироботами,присвяченимидосягненнямспецслужби.

Нагадаємо,всередині березняСБУ провела масові обшуки в шести областяхУкраїни.Входізазначенихобшуківздобутідокази вчиненняпротиправнихдійвінтересахспецслужбсусідньої держави,які,післяпроходженняпроцедурилегалізації,дозволятьздійснитипублічневикриттяспеціальнихпідривнихакційта інформаційнихопераційпротиукраїнської держави.

Реклама

Зокрема,середіншого,виявленотавилученоагітаційніматеріализпідтримкианексіїКриму,грошовікошти,документи,що містятьінформаціюзобмеженимдоступом,забороненупродукцію,втомучислігранатиіпатрони,якісвідчатьпро підготовкудо вказанихпротиправнихантиукраїнськихакцій.

А 13 березня СБУ викрила торговців зброєю з великим арсеналом.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти