Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

У Софії Київській покажуть роботи Подерев'янського

29 липня 2014, 11:48

Кириченко Леся

Виставка буде присвячена Криму

У Києві пройде виставка

У Києві пройде виставка / Фото: Анастасія Іскрицька

У Національному заповіднику"СофіяКиївська"(вул. Володимирська,24) відкриласявиставка"Всяправдапро Крим.Пленерніхроніки",наякій представлено більшесотніробіт українськиххудожниківкількох поколінь.НаполотнахзображеноКрим, зокремаБахчисарай,Судак,Ялта,Коктебель,Гурзуф ірізноманітні пам'яткипівострова.

"Більшістьробіт нампередалисім'їхудожників іприватніколекціонери.У музеїїхпоказуютьсявперше",- розповіли "Сегодня" взаповіднику.

В експозиціїбудуть представленіроботи відомиххудожників:Г.Меліхова,Б.Рапопорта,Г.Сокиринського,А.Файнерман,Ю.Химича,Т.Яблонської,атакож художнітворіннябатькавідомого українськогописьменника-сатирикаЛесяПодерев'янського,СергіяПодерв'янського.

У заповідникутакож відзначили,що середробіт такожє художники,якіприйшливмистецтво на межі1980-90-х років(А.Аполлонов,А.Белюсенко,А.Вакарчук,Б.Єгіазарян,К.Корнійчук,А.Придувалова),такіті,хтосформувавсявже за часів незалежностіУкраїни(А.Винник-Штеп,С.Коваленко,В.Сафіна,А.Толстухін,В.Шматько).

[LINKED_ARTS]

Реклама

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...