Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Корисні звички офісних співробітників

12 серпня 2014, 13:56

Навітьякщо роботавофісіне пов'язана зшкідливимвиробництвомабо важкимифізичниминавантаженнями,вонаможенегативнопозначатисяназдоров'ї.Пронайпоширенішінедугиі способи боротьби зними намрозповілиспівробітникикиївськихофісів:

Олексій, 25, дизайнер: "Япостійнопроводжучасзакомп'ютером,у мене практичноповністюсидячийспосіб життя.Всецепризвелодо того,щояставстрімконабиративагу.Щоязробив?По-перше,купиввелосипед,апо-друге-ставстежитизасвоїмраціоном.Замістьтогощобзамовлятишкідливупіцуабофастфуд,яготуюздоровістрави вдомаіберуїх з собоюнароботу".

Частосидячийспосіб життя можестатипричиною не тількизайвої ваги,алеігастриту,панкреатитуабовиразки

НаталіяМіхньова,к.м.н,гастроентеролог,дієтологУНДІхарчування:  "Щоб зберегти здоров'яі фігуру,безумовнонеобхідностежитизасвоїмхарчуванням.Візьмітьзазвичкувживатиїжу3рази надень,бажано в одині той же час.Головне незабувайтепоснідати вдома,взяти зсобою їжунаобід,якуприготуйтезаздалегідь,це можутьбутиовочі,фрукти,суп,кисломолочніпродукти -некалорійні,алеситніблюда.Звичайно,вартоутриматисяі відрясногоприйомуїжінаніч,оптимальнокращеповечерятив19:00,алеякщо не вийшло- мінімумза 3години доснa".

Реклама

Однак і тілюди,які за службовим обов'язкомзмушеніпостійнобутиврусі,можутьматипроблеми зіздоров'ям.

Ірина, 36, брокер: "Умовимоєїроботи такі,щояпостійнопереміщаюсяповсьомумісту,і незавждивдаєтьсяповноціннопообідати.Такийритмжиття привівдо того,що до35-тиу мене почалисяпроблеми зтравленням.Спочаткуяприймала ліки,біодобавки,алеце допомагаєлише на час.У підсумку менідопоміградамами:питипередсномі вранці засніданкомсклянка"живого"кисломолочногопродукту.Вмагазинахзнайти такийпродуктз живимибактеріяминеможливо, томуяпочала купуватибактеріальнізакваскиі готуватикисломолочніпродуктинаїхоснові.Виявилося,щодлялюдейзсхожимипроблемамиіснуютьспеціалізованіпродукти.Наприклад,СимбілактторговоїмаркиVIVO.Такщо тепермоязвичка-випиватидварази наденьвранціі ввечеріпосклянціСимбілакті ніякихпроблем ізтравленням".

Користь цієї звички безсумнівна, особливо для тих людей, хто не має можливості харчуватися правильно і постійно стикається з проблемами ШКТ, дисбактеріозом тощо. Запитаємо про це дієтолога:

НаталіяМіхньова,к.м.н,гастроентеролог,дієтологУНДІхарчування:"Насправді, правильне харчування- це і єзвичкавякомусь сенсі. Кисломолочніпродукти, зокрема, якімістятьу складібіфідо- ілактобактерії, як згаданийСимбілакт, можуть дійснодопомогтиу профілактиці тавирішенні деякихпроблемЖКТ".

Головне- почати,адалі винавіть непомітите,як вашісистематичнідіїпереростутьвкориснузвичкуіувійдутьвщоденнийграфік.Внезалежностівід завантаженнянароботі, незабувайтепро фізичні навантаження,правильнохарчуйтесяі більше часупроводитенасвіжомуповітрі.

-

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...