З Криму до Дніпропетровська біжать студенти

10 квітня 2014, 14:01

Андрій Нікітін Андрій Нікітін

Більше 30 кримських студентів перевелися до вузів Дніпропетровської області

У вищі навчальні заклади Дніпропетровської області масово переводяться студенти з Криму.

Реклама

Як повідомили в прес-службі ОДА, до вищих навчальних закладів Дніпропетровської області зараховано вже 35 студентів з Криму. Ще більше сотні студентів звернулися до вузів регіону з питаннями про умови переведення.

"Тепер студенти з Криму продовжують здобувати вищу освіту в 11 вищих навчальних закладах Дніпропетровщини. Це навчальні заклади I-II та III-IV рівнів акредитації. У гуртожитках вищих навчальних закладів Дніпропетровщини залишається більше тисячі вільних місць. У разі необхідності, студенти з Криму допускаються в гуртожитку при навчальних закладах без перешкод", – йдеться в повідомленні.

В тренді
У Кременчуці учень вирішив "покінчити з собою" через відібрані на уроці чіпси
В тренді
В Одеській області лікар наживався на хворих пацієнтах – подробиці (відео)
В тренді
Залишила на дитячому майданчику і пішла: у Маріуполі горе-мати покинула 2-річну дитину

Студенти з Криму продовжують навчання в Дніпропетровській державній медичній академії, Дніпропетровському національному університеті імені Олеся Гончара, Українському державному хіміко-технологічному університеті, Придніпровській академії будівництва і архітектури, Дніпропетровському університеті імені Альфреда Нобеля, Криворізькому національному університеті, Дніпропетровському державному інституті фізичної культури і спорту, Дніпродзержинському індустріальному коледжі, Автотранспортному технікумі, Дніпропетровському транспортно – економічному коледжі та Нікопольському медичному училищі.

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти