Подробиці вбивства жінки на Дніпропетровщині: бомба була закладена в фен

10 квітня 2018, 18:08

Електроприлад загибла знайшла у себе під парканом

СталивідоміподробицівбивствавЖовтихВодахДніпропетровськоїобласті.Якповідомлялосяжінку підірвали саморобною бомбою.

РанішепершийзаступниккерівникаНаціональноїполіціїУкраїниВ'ячеславАброськінзаявляв,щожінкавирішилавикористовуватицейпобутовий електроприлад,приєдналайогодоелектромережіівцей часпролунаввибух.

"У руках жінки спрацював саморобний вибуховий пристрій, замаскований під побутовий електроприлад. В середині нього знаходився, ймовірно, корпус гранати з електродетонатором, який, в свою чергу, був приєднаний до проводів живлення приладу",-написаввін.

Як повідомляє Nikopolnews.net, предметом,якийздетонував,виявивсяфендлясушінняволосся.Жінка1972 року народженнязагинулапіслятого,яквирішилапосушитиволоссяівключилафен.Електроприладвибухнувунеївруках,ітравми,отриманіприцьому,виявилисянесуміснимизжиттям.Постраждалапомерланамісці.

За данимивидання,вЖовтихВодахпро родинузагиблоїжінкивідгукуютьсядобре.Кажуть,щоцезвичайнілюди:не політики,не бізнесмени,зкриміналомне пов'язані.Цепідтверджуєіполіція.

Проте,єпідставиприпускати,щомаломісцевбивство.Аджевфенбулавмонтованабойоваграната.Цевжевстановилиексперти.

Електроприладзагиблазнайшлаусебепідпарканомщевберезні.Вінлежавразомзіншимиречамивпакеті.Жінкавирішилазалишитизнахідку,якасталадлянеїфатальною.

Ведетьсяслідство."Поліція проводить заходи, спрямовані на встановлення особи вбивці, який виготовив і надалі використовував такий жорстокий спосіб для позбавлення життя людей. Чи було направлено це на позбавлення життя саме цієї жінки – покаже слідство",-прокоментувавранішеАброськін.

Також ми писали, що невістка вбила і розчленувала свекруху в Дніпрі.

Нагадаємо, на Київщині чоловік вбив співмешканку за те, що вона "не порівну" поділила горілку.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Читайте Segodnya.ua у Google News

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти