Реформа "102" в Дніпрі: як працює оновлена гаряча лінія

4 грудня 2017, 06:34

Журавель Максим

Зараз єдиний центр "102" обслуговує Дніпро, Кривий Ріг, Новомосковськ, Синельникове та прилеглі до них райони

Відтепер усі дзвінки в поліцію від жителів Дніпропетровської області надходять в єдиний центр звернень. Тепер, зателефонувавши на короткий номер 102, ви потрапите не на пульт копів в місцевий райвідділ поліції, як було раніше, а до обласного центру, де трубку піднімають оператори без погон. "Сегодня" з'ясувала, як працює оновлена гаряча лінія.

Головним нововведенням тут стали люди в штатському, які обслуговують тих, що дзвонять. Раніше цим займалися спеціально навчені правовим нормам правоохоронці. Зараз же, щоб працювати в call-центрі, ні юридична освіта, ні погони не потрібні. У поліції запевняють: це дозволить операторам бути ближче до абонентів, які дзвонять на гарячу лінію.

В добу один оператор здатний прийняти близько 150 дзвінків, при цьому приймати заявку і спілкуватися доводиться швидко, адже нехитрий математичний підрахунок показує: на одного заявника у оператора йде не більше дев'яти хвилин, не враховуючи перерви. У будні телефони в центрі дзвонять більше 2000 разів. Телефони тут практично не замовкають, і кожні три хвилини лунає новий сигнал.

"Найчастіше повідомляють про конфлікти і крадіжки. У грудні планується підключення всієї області. Відповідно, коли збільшиться кількість обслуговуючих міст, вдвічі збільшиться і чисельність дзвінків, тому плануємо розширити штат операторів", – розповідає заступник начальника відділу служби "102" управління організаційно-аналітичного забезпечення і оперативного реагування, підполковник поліції Костянтин Грабовський
.

Каждые три минуты в центре раздается звонок

Реклама

Механікароботиоператораполягаєвтому,щовінприймаєдзвінок,реєструєйого,кваліфікуєподію іпередаєдиспетчеру,якийнаправляєнамісцевільнийекіпаж.Всяінформаціяпроте, що трапилосязаноситьсявспеціальнийбланк,девказуютьП.І.Б., хто телефонував,номертелефону,інформаціюпроподію,місто,районівулицю,наякійсталася НП.Назаповненняодногобланкауоператорайдедодвоххвилин.

"Сьогоднізаденьнадійшло47дзвінків,виписав41картку,-розповідає "Сегодня" операторМихайло.-Усвятковітавихідніднізаявбільше,вбудні-трохименше.Всезалежитьвідтого,яклюдивідпочиваютьіскількивипивають.Явважаю,щоголовневмоїйроботі-бутиреальнокориснимсуспільству".

Нерідко в службу дзвонять і аноніми, повідомляючи про замінування будівель і об'єктів. Таких абонентів, які віднімають дорогоцінний час у правоохоронців і рятувальників, передають в кримінальний відділ, де їх карають штрафом або навіть тюремним терміном. Як повідомляють в Дніпровському управлінні поліції, за статистикою, більше дзвінків надходить від людей, які представляються; анонімів на порядок менше. Після дзвінка, якщо людина називається, її дані заносять в базу для подальшого реагування на виклик. Наприклад, ідентифікованому абоненту надають відповідь на його звернення.

Щобвпоратисязнавантаженняміпереключитисяздинамічної роботинатихийпобут,зоператорамипрацюєпсихолог."Приспілкуваннібуваєдоситьскладно.Дзвонитьбагатолюдейзпсихічнимивідхиленнямиабоп'яні,якізабираютьічасіенергію",-ділитьсяМихайло.

НАБІР ДО КОЛЛ-ЦЕНТРУ. ШУКАЮТЬ НОВИХ ОПЕРАТОРІВ

Заразєдинийцентр"102"обслуговуєДніпро,КривийРіг,Новомосковськ,Синельниковетаприлеглідо нихрайони.Операторикажуть:найбільшедзвінківнадходитьзобласногоцентрутаКривогоРогу.Авже до 20грудня тутплануютьохопитивсюобласть.Однак,щобоператоривпоралисязі зростаючим навантаженням,набираютьновікадри.Зараздзвінкинагарячу лініюприймають34людини,щестількиж приймуть новобранців.

Реклама

Вобластівжестартувавнабірновихспівробітниківколл-центру,якийтриватимедо 8грудня.Вимогидо претендентівдоситьпрості:стресостійкість,комунікабельністьішвидкийкомп'ютернийнабір.Крімтого,необхідновільноволодіти українськоюмовоюіматидобру зоровупам'ять,атакожвідмінноорієнтуватисяпокарті,знаючи,дерозташованімістаірайониобласті.Віковихобмеженьтутнемає:середпрацівниківколл-центрузустрічаютьсяякдівчата18років,такічоловікиза40.

Вищаосвіта не обов'язкова,алебудеперевагоюприрозглядікандидатури.Щобпрацюватинагарячійлінії,кандидатамнеобхіднонадатикопіюпаспорта,ідентифікаційнийкод,заповненівідрукиособистукартупевногозразкаіанкету,автобіографію,двіфотографіїформату9х12сміщедвірозміром3х4см,принаявності-копіютрудовоїкнижки,копіїдокументівпро освіту,військовозобов'язаним-копіювійськовогоквитка,медичну довідкупро станздоров'я.

ПакетдокументівізаявкиприймаютьвоблуправлінніНаціональноїполіції(вул.Троїцька,20-а),адізнатисяпро деталіпрацевлаштуванняможназа тел.(097)20-37-629.Подолавшипершийетапвідбору,кандидатамдоведетьсяпройтипсихологічнийтестінеобхідне навчання.Атих,хтоуспішно складевсі іспити,чекає24-годинна змінабілятелефону,заякою слідуєтри днівідпочинку.Зарплатаоператорівстартуєвід 4000грн.

Нагадаємо, в Міністерстві охорони здоров'я пообіцяли не шокувати лікарів радикальною реформою.

Також ми повідомляли, що в Україні офіційно стартувала пенсійна реформа.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...
Хочеш бути в курсі останніх подій?
Підпишись на повідомлення. Показуємо тільки термінові і важливі новини.
Хочу бути в курсі
Я ще подумаю
Будь ласка, зніміть блокування повідомлень в браузері!

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти