У Дніпрі розгорівся бензиновий скандал

17 жовтня 2018 8:36

Ціла група водіїв скаржиться, що їх машини зламалися після заправки на одній з мереж АЗС

У Дніпрі розгорівся бензиновий скандал. Ціла група водіїв скаржиться, що їх машини зламалися після заправки на одній з мереж АЗС. Коли постраждалих стало занадто багато, керівництво компанії назвало водіїв шахраями.

Один з водіїв, чия машина поламалася після заправки на АЗС, Роман, за ремонт заплатив близько 40 тисяч гривень. Свою історію він розповів в соцмережах.

Свою історію Роман виклав в соцмережі. І відразу йому почали писати інші водії, двигуни машин яких майже одночасно вийшли з ладу.

В історії сотень водіїв загальні не тільки проблеми. Всі вони заливали бензин на заправках однієї мережі.

З претензіями, картками постійних клієнтів і чеками водії звернулися в компанію
.

"Їхофіційнаверсіябулатака,щоунихвквітнімісяцізаїхавбензовоззнесправноюпомпою.Івбензинпотрапилодизельнепаливо",-розповідаєСтаніславЛисенко,водій.

Реклама

Менеджерипочалиприйматискаргиідокументи,що підтверджуютьзбитки.Алепотім,кажутьводії,пересталивиходитиназв'язок.КоментуватиситуаціюнакамерукерівникимережіАЗСвідмовилися.Далітількикороткуписьмову відповідь.

"Мивважаємо,щоцездирники,псевдоактівістизвкрайсумнівноюрепутацією.УGoogleможнадізнатисяпронихбагатоцікавого.Нашюридичнийвідділвжеподавпозовдо суду",-заявилаОленаТонконог,директорз маркетингумережіАЗС.

АдвокатАндрійВербастверджує:всудідовестисвоюправотуводієвібудеважко.Аджезробитиекспертизупального,черезякийвліткувийшлизладудвигуниавтомобілів,вженеможливо.Требадіятивідразупіслязаправки.

Водіям,якіцього незробили,тепер,швидше за все,доведетьсяремонтуватимашинизасвійрахунок,ацевідп'ятдесятидостатисячгривень.Втім,адвокатвсежрекомендуєоб'єднатисяіподатинамережуАЗСколективнийпозов.

Раніше ми писали, що в Україні почалась "бензинова лихоманка".

Реклама

Також ми писали, що подорожчання бензину приведе до подорожчання продуктів і проїзду.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти