Донбас сьогодні: підбили підсумки референдуму, стріляли по силовикам, палили банкомати та адмінбудівлі

12 травня 2014, 17:10

Інформація про суспільно-політичну ситуацію в Донецькій області на 12 травня

Департамент з питань внутрішньої політики Донецької ОДА оприлюднив дані про суспільно-політичної ситуації в регіоні на 15:00 понеділка, 12 травня.

Основним резонансною подією на сьогоднішній день є оголошення результатів проведеного опитування мешканців про самовизначення області. За попередніми даними представників так званої "Донецької народної республіки", явка мешканців на дільниці для голосування склала 74,87 %. З них визнали державну самостійність ДНР 89,07 %. Проти висловилися 10,19 %. Зіпсованих бюлетенів 0,74 %. Крім того, організатори опитування заявили, що другого етапу референдуму, в якому б йшлося про приєднання до РФ, не планується.

Після проведення опитування про статус ДНР в області спостерігається відносне затишшя
.

Реклама

У Мар'їнському районіпредставникиДНРвультимативнійформізмусилиголови райрадиповіситипрапорреспубліки.

У Шахтарському районі11 травнязагострилася ситуаціявокремих населенихпунктах.Так,вселіДимитрівськомужителі, незадоволенітим,що головоюсільської радине буловиділено приміщеннядля проведення референдуму,розгромилийогоособисте майноі вимагаютьвідставки.Схожаситуація спостерігаласявМануйлівськійсільській раді,де невідомівночізірвали прапорУкраїниз будівлісільської радиі розбиливікна.

В Дебальцево, ЄнакієвоЯсинуватій,Авдіївці,Волновасі,Новоазовську11 травняпройшовтериторіальнийопитування громадянз питань приєднаннядоДніпропетровської області.Всьогопрацювали більше40виборчих дільниць,також діялипересувніурнидляголосування.Результати опитування,проведеноговрегіоні,очікуються.

Суспільно-політична ситуаціяврегіоні як і ранішезалишається напруженою
.

У Красноармійськ11 травняувійшли українськівійськовослужбовці(імовірнобатальйонуМВСУкраїни"Дніпро").Військові взялипід охоронувиконкомміськрадиі місцевийвідділміліції.

Реклама

У Димитрові11 травняблизько20:00на блокпосту,встановленомуза містом,активістамиДНРбули зупиненімашини,що перевозилибетонніблоки.Непояснюючиополченцямцілі й призначеннявантажу,невідомі відкриливогоньна ураження.Поранено2місцевихжителя.

У Слов'янськута Слов'янськомурайоніополченціобстрілялителевізійнувишкуіукраїнськихбійців, які її охороняють.Бойовикивикористовувалиміномети.Постраждалихз бокуУкраїнських збройнихсилнемає.Ведутьсяперестрілкинаоколиці міста вс.Андріївка.

В тренді
"Добре, що є Путін": доцент харківського ВНЗ потрапила у скандал

У Маріуполіситуація відносно спокійна. 11 травня ліквідовано декілька пожеж: у навчальному корпусі військової частини, міськуправлінні МВС, виконкомі міськради.

До нормалізації обстановки в місті призвела патрулювання вулиць міліцією спільно з народною дружиною працівників Метінвесту. Голова облдержадміністрації Сергій Тарута схвалив дану ініціативу і заявив про доцільність створення аналогічних структур в регіоні. Школи, лікарні і комунальні підприємства працюють у штатному режимі. На даний момент залишається невирішеним питання перекриття доріг, що перешкоджає нормальній роботі транспорту
.

У Краматорськуситуація зберігаєтьсябеззмін.Зранку булачутнастрілянина білявишкиКарачун.

У Новогродовцічастково дестабілізувала положення стрілянина в Красноармійську. В очікуванні прибуття українських військ місцеві активісти ДНР встановили 4 блокпоста на в'їздах і виїздах з міста. На цей момент ситуація відносно стабільна. Охорона порядку додатково здійснюється громадськими формуваннями з числа воїнів афганців, які з вечора патрулювали вулиці міста.

У цей час повністю паралізована робота органів місцевої влади в Красноармійську, Маріуполі, Слов'янську, Червоноармійському та Слов'янському районах. Частково не працюють виконкоми Дзержинська, Костянтинівки, Червоного Лиману.

Політичне протистояння сприяє погіршенню криміногенної ситуації
.

Реклама

У Харцизськугрупоюозброєних осібскоєно нападна магазин,врезультаті якогобув пораненийвласник.На даниймоментзлочинцізатримані.У Макіївціспаленийбанкомат"Приватбанку".

Напруженоюнасьогоднішнійденьзалишається ситуаціявДонецьку,Дзержинську,Горлівці,Єнакієвому, Костянтинівці,Краматорську,Красноармійську,КрасномуЛимані,Маріуполі,Слов'янськута Слов'янськомурайоні
.

Всі подробиці в спецтемі Протистояння на сході України

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти