Хто очолює міста "ЛНР": в мережі з'явився список "мерів"

Список підготував проект "Стоп Терор"

У Мережі опублікували повний список керівників окупованих міст Луганської області . Даний список підготував проект "Стоп Терор".

Пілавов Маноліс Васильович- " глава адміністрації " міста Луганська

Реклама

andreev_anatolyy

Дата народження : 24 березня 1964 року
Прописаний : Луганськ , вул . 395 – ої Шахтарської Дивізії 20 , кв.39

Освіта : Ворошиловградський будівельний технікум , Луганський сільськогосподарський інститут , Східноукраїнський національний університет

Реклама

З 1998 року – перший заступник начальника управління житловим господарством Луганського міськвиконкому, перший заступник голови ради з питань діяльності виконавчих органів Кам'янобрідського районного ради в місті Луганську. Починаючи з квітня 2002 року заступник Луганського міського голови з питань діяльності виконавчих органів. З червня 2002 року генеральний директор Обласного комунального підприємства "Луганськвода". А з лютого 2004 року заступник голови Кам'янобрідського районного ради в місті Луганську. З квітня 2006 року по 2014 рік перший заступник Луганського міського голови.
На початку 2000-х Пілавов керував підприємством "Луганськвода". Був депутатом міської ради від Партії регіонів.

На початку захоплення Луганська за вказівкою Пілавова комунальне підприємство " Експлуатаційно – лінійне управління автошляхів " завозило для бойовиків шини , бетонні блоки , проводило вирубку дерев в лісопосадках . Пілавов особисто проводив агітацію і закликав бути лояльними до " нової влади " , під час зустрічей з жителями Луганська знаходився в супроводі бойовиків .

Незважаючи на займану посаду , Пілавов затримувався російськими військовими через махінації з гуманітарною допомогою , перебував під арештом в підвалі захопленого будівлі обласного управління СБУ , але був випущений після втручання Плотницького . Був помічений в крадіжці тушонки , що призначалася для дитячих садків Луганська ( тушонка була продукцією гуманітарної допомоги , що надходить з території РФ , але стараннями Пілавова Маноліса реалізовувати на ринках міста Луганська ) .

Реклама

Андрієнко Анатолій Олександрович- " глава Адміністрації міста Антрацита та Антрацитівського району"

manolys_pylavov

Дата нарождення: 01.05.1962 року

Прописаний: Антрацит, вул Ленінградська 24

Освіта: СШ № 3 г. Антрацит. ПТУ № 68.

Інститут Внутрішніх справ при Донецькому державному університеті .

Андрієнко Анатолій народився в місті Антрациті Луганської області. З 1983 року працював робітником очисного забою на шахті 24-го з'їзду КПРС (Антрацит). Починаючи з 1990 року по 1997 рік працював в органах внутрішніх справ. З 2001 року по 2006 рік займався підприємницькою діяльністю. Був директором ПП "Іскра". Веде активну пропаганду проти влади України. Розпорядженням "Ради міністрів ЛНР" від 10 липня 2015 року призначений головою адміністрації міста Антрацита та Антрацитівського району "ЛНР". Голова колегії Адміністрації міста Антрацита та Антрацитівського району "ЛНР".

Кондратенко Юрій Анатолійович— "глава Адміністрації міста Красний Луч"

kondratenko

Дата нарождення: 11.01.1966 року

Прописаний: Красний Луч , вул . Громадянська 7

Освіта : закінчив СШ №5 .

Кондратенко Юрій – житель Красного Луча , закінчив СШ №5 . Учасник бойових дій проти ЗСУ з літа 2014. Воював у складі " Козачої гвардії " ЛНР " . В кінці жовтня 2014 року розпорядженням козачого отамана Краснолуцького округу Юрія косогорі призначений главою адміністрації міста замість мера Марини Філіппової , яку козаки звинуватили в розкраданні гуманітарної допомоги . Назанчен " главою адміністрації " міста Антрацита та Антрацитівського району . Відомий тим , що пограбував музей на " Міус – фронті " .

Карцев Геннадій Олександрович — "глава адміністрації " міста Кіровська

karcev

Дата нарождення: 27.07.1958 року

Проживає : Кіровськ , вул . Червоного гірника 38 .

Освіта : СШ №49 . Душанбинський геолого – розвідувальний технікум , Тюменський індустріальний інститут .

Карцев Геннадій народився в місті Душанбе ( Таджикистан ) . З 1994 року по 2010 рік займався підприємницькою діяльністю на території України . З 2008 депутат Кіровської міськради . З 2013 працював першим заступником міського голови Володимира Патюти . 10 червня 2014 на мітингу був обраний " народним мером " .

4 – го грудня Указом " глави ЛНР " №63 призначений " мером " Кіровська. Був помічений у використанні службового становища в особистих цілях і розкраданні фінансових коштів .

Загороднюк Андрій Вікторович — "глава адміністрації " Слов'яносербського району

zagorodnyuk

Дата нарождення: 23.08.1981 року
Прописаний : Слов'яносербськ , вул . Леніна 69 , кв.13

З жовтня 2014 року був в.о. голови Слов'яносербської районної держадміністрації . 4 – го грудня 2014 року Указом " Глави ЛНР " №62 був призначений мером Слов'яносербська . Працював на таких підприємствах як : ТОВ " Колсантінгова " , ТОВ " Лоргус – АМТ " , ТОВ " Рубіжанський " , ТОВ " ПОЛІ – ПАК " .

Жевлаков Сергій Васильович — "глава адміністрації " міста Стаханова .

sergey_zhevlakov1

Дата нарождення: 24.09.1958 року

Прописаний : Стаханов , вул . Ленінградська 3 , кв.2

Освіта : Харківський автодорожній інститут , Алчевський регіональний інститут .

У 1977 році відслужив строкову в морських частинах Прикордонних військ КДБ СРСР. Після демобілізації вступив на службу в органи МВС, працював у відділенні Державного пожежного нагляду, з 1981 року працював у воєнізованій охороні, потім в ДАІ. У 1986 році закінчив Харківський автодорожній інститут, в 2001 році Алчевський регіональний Інститут менеджменту за спеціальністю "Фінанси". У 1993 році звільнився з органів за власним бажанням і зайнявся бізнесом, працював: заступником директора, менеджер МП "НУТЕП", з грудня 1993года директор СП "БЮСМА", з липня 1995 директор ТОВ "Люверс". З 1996 перебував на державній службі, був директором КП Парк культури і відпочинку "Гірник". Надалі зайнявся політикою, в 1998 році заснував і очолив Стахановський партійну організацію "Всеукраїнського об'єднання християн". Балотувався на посаду міського голови за підтримки В. Ющенка, але вибори програв. У 2002 році з другої спроби переміг і був обраний мером. У 2006 році вступив в Соціалістичну партію і програв вибори. Працював помічником-консультантом народного депутата України, з 2008 року знову став директором ТОВ "Люверс". Вступив до Партії регіонів і, перемігши на дострокових виборах в березні 2008 року, вдруге став мером (до жовтня 2010-го). Наступні вибори програв. У вересні 2014 року на загальноміському мітингу за пропозицією бойовика Павла Дрьомова був обраний "народним мером" Стаханова.

Козенко Сергій Павлович" глава адміністрації " міста Краснодона та Краснодонського району

kozenko

Дата нарождення: 03.10.1961 року
Прописаний : Краснодон , вул . Базарна , 15 .

Освіта : Комунарський гірничо – металургійний інститут .

Козенко Сергій народився в місті Лутугине ( Луганська область ) . Працював в Краснодонському шахтобудівному управлінні №2 , на посаді майстра .
Пройшов строкову військову службу . З 1989 року по 2002 рік працював на підприємствах Краснодона , був начальником управління по будівництву , ремонту і постачання тресту " КРАСНОДОНВУГЛЕБУД " . З 1998 року по 2002 рік депутат Краснодонської міської ради . З 2002 року по 2014 рік – перший заступник міського голови Краснодона . Був в Партії регіонів , тісно пов'язаний з відомим бізнесменом Володимиром Медяником .

Пяткова Наталія Петрівна — "глава адміністрації " міста Алчевська

pyatkova

Дата нарождення: 17.07.1966 року.

Прописана : Алчевськ , вул . Ю. Гагаріна , 37 .

Освіта : Харківський інститут громадського харчування . У 2003 році закінчила Луганську академію внутрішніх справ .

Пяткова Наталя працювала директором дочірнього підприємства "Відділ робітничого постачання", ВАТ "Алчевський металургійний комбінат". З 2002 року депутат міськради від Партії регіонів, а з 2006 року очолювала постійну комісію з питань економічного розвитку міста, комунальної власності та надання послуг. У червні 2013 року була обрана першим заступником міського голови Алчевська (45 голосів з 51), в зв'язку, з чим в серпні склала депутатські повноваження. Влітку 2014 по причині постійної відсутності мера Володимира Косюги вела засідання міськвиконкому, була обрана головою міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. 2 грудня 2014 року затверджена "мером" Алчевська.

Моргунов Микола Вікторович — "глава Адміністрації міста Брянки"

morgunov_nykolay

Дата нарождення: 10.10.1972 року
Прописаний: Брянка , квартал Молодіжний 2 , кв.79

Освіта : Донбаський гірничо – металургійний інститут , Академія державного управління при Президентові України .

З 1994 року по 1997 рік гірський майстер, начальник ділянки шахти Краснопільська виробничого об'єднання Стахановвугілля. З 1997 року по 1998 рік консультант центру адаптації дирекції ліквідованої шахти Брянківська. Починаючи з 1998року по 1999 рік консультант Луганського обласного бізнес-центру. Директор Брянківського фонду підтримки підприємництва, керівник секретаріату Брянківського відділення Луганської обласної громадської організації "Регіон" з 1999 року по 2001 рік. З 2002 року по 2006 рік помічник народного депутата України Е.О. Цкітішвілі. А з 2006 року по 2010 рік заступник міського голови міста Брянка. У 2010 році був обраний на посаду міського голови міста Брянка. Громадська діяльність: з 2006 року обирався депутатом Брянківської міської ради, з 2009 року лідер Брянківської міської громадської організації "Народні ініціативи", член Партії регіонів.

Іщенко (Голодок) Ольга Ігорівна — "В.о. голови адміністрації " міста Первомайська

olga_yshchenko

Дата нарождення: 07.07.1978
Прописана : Первомайськ , кв – л 40 – річчя Перемоги 11 , кв.80

Освіта: Школа: №1

Іщенко Ольга ( дівоче прізвище Голодок ) , дружина " мера " Первомайська , бойовика , Іщенка Євгенія , який загинув 23.01.2015 . Можливо , є учасником незаконних збройних формувань " ЛНР " .

Княжев Сергій Миколайович — "глава адміністрації " міста Ровеньки

knyazhev

Дата нарождення: 7 квітня 1959 року
Прописаний : не встановлено

Освіта : Ворошиловградський машинобудівний інститут , Комунарський гірничо – металургійний інститут .

З 1983 року по 1985 рік працював на різних посадах в шахтоуправлінні "Ворошиловського" ДП "Ровенькиантрацит". А з 1998 року по 2003 рік був в.о. Директора і директором шахтоуправління "Ровеньківське". З 2004 року по 2006 рік в.о. генерального директора ДП "Ровенькиантрацит".
У 2010 році директор з виробництва ДП "Ровенькиантрацит". З 2010 року по 2012 рік також директор відокремленого підрозділу "Шахта імені М.В.Фрунзе", ТОВ "ДТЕК Ровенькиантрацит". В 13- м і 14-му роках в. о. міського голови – секретар Ровеньківської міської ради. З грудня 2014 року – "мер" міста Ровеньки
.

Також Княжев контролює вугільні поставки за територію Ровеньків і вирішує суперечки між угрупованнями , які контролюють видобуток вугілля .

Андрій Сухачов - " в.о. мера " Свердловська

suhachov

Дата нарождення: 6.07 1976 року
Сухачов з Луганська з сім'єю переїхав до Свердловська. Відслужив строкову військову службу в Криму. Здобув вищу економічну освіту, приватний підприємець. Одружений, троє синів. З 26 серпня 2014 офіційно іменувався "уповноважений Територіальної громадою Свердловська по роботі з міськими службами та контролю за їх діяльністю", а фактично був "народним мером" міста при офіційному Олександрі Шмальці. 2 листопада 2014 року обраний депутатом "Народної ради "ЛНР" за списком "Луганського економічного союзу". 2 грудня 2014 року призначений "в.о. мера "Свердловська.

Русский Єгор Анатолійович"г лава адміністрації " Пушкінського району

russkyh

Дата нарождення: 14.02.1987
Прописаний : Республіка Комі , м Ухта , вул . Дзержинського 28 , кв . 4

Русский Єгор проходив службу в одному з батальйонів бойовиків " Зоря " . Перебував на посаді стрілок взводу розвідки . Позивний : " Печора " .02.12.2014 р призначений теслярських " мером " м Лутугине.

Михайлов Віталій Васильович — "глава адміністрації " Перевальського району

myhaylov_0_01

Дата нарождення: 24.11 1962 року
Прописаний : Стаханов , вул . 50 років Жовтня 15 , кв . 87

Освіта : Комунарський гірничо – металургійний інститут

Народився 24 листопада 1962 у місті Каменськ – Шахтинський Ростовської області РРФСР . З листопада 1985 року по лютий 1988 року працював гірничим майстром , помічником начальника , в.о. начальника , начальником ділянки шахти ім . XXII з'їзду КПРС в місті Теплогорську Луганській області .

З 1988 року по 1990 рік служив в лавах Радянської армії. З квітня 1990 року по березень 1997 роки знову гірський майстер, заступник начальника, начальник ділянки, в.о. головного інженера, головний інженер, директор шахти ім. "Чеснакова" в місті Стаханові. Потім на державній службі: з квітня 1998 року по квітень 2002 року заступник, перший заступник Стахановського міського голови. З квітня 2002 року по січень 2010 року перший заступник Кіровського міського голови. Розпорядженням Президента України від 25.01.2010 № 7/2010-рп призначений головою Перевальської районної державної адміністрації. 2 грудня 2014 року указом "глави ЛНР" №57 призначений "мером" Перевальська.

Вся інформація про дані особистостях зібрана шляхом OSINT , відзначається на сайті .

Читайте також:

Реклама на segodnya.ua Реклама
Всі новини
Останні новини
Показати ще
Реклама на segodnya.ua Реклама
Говорить президент України
Більше заяв Зеленського
ЗСУ: головне
Докладніше
Допомога під час війни
Більше новин
Love is...💙💛
Подорожуй Україною
У пошуках роботи
Знайти своє місце!
🏠 Квартирне питання
Новини нерухомості
"Разом нас багато"
Нас не подолати
🚘 Актуалка для автовласників
Що ще нового?
Кулінарний майстер-клас
Що приготувати?
⚽ Фан-сектор
Вболівай за футбол!
Be in Techno Trends
Слідкуй за новинами
⭐ Срачi прибули
Більше скандалів
🔮 Прогнози та гороскопи
Що ще кажуть зірки?
Валюта
Курс долара в касах банків (купівля/продаж)
1
ПУМБ ПУМБ
35.8/36.3
2
ПриватБанк ПриватБанк
35.5/36.3
3
Ощадбанк Ощадбанк
35.7/36.15
4
Райффайзен Банк Райффайзен Банк
36.4/37.1
5
Укрексімбанк Укрексімбанк
36.2/36.7
6
Альфа-Банк Альфа-Банк
35.5/36.7
7
Укргазбанк Укргазбанк
35.4/36.4
8
Універсал Банк Універсал Банк
35.4/36.9
9
OTP Bank OTP Bank
31.95/35.0
Герої не вмирають!

Позивний “Депутат”... Сергій Компанієць - старшина роти 93-ї окремої механізованої бригади “Холодний Яр”. Воював на передовій з 2014 року. Хлопці називали 47-річного старшину батьком, бо він допомагав і вчив кожного. Загинув у бою під Ізюмом, прикриваючи побратимів. Його 16-річний син пішов вчитись у військовий коледж…

Історія героя
Рейтинг цін
Скільки коштує житло у новобудовах Києва (грн за м²)
1
Печерський Печерський
90 592
2
Шевченківський Шевченківський
57 791
3
Оболонський Оболонський
54 494
4
Подільський Подільський
51 178
5
Голосіївський Голосіївський
46 989
6
Святошинський Святошинський
36 659
7
Дніпровський Дніпровський
35 882
8
Дарницький Дарницький
35 881
9
Деснянський Деснянський
35 364
10
Солом'янський Солом'янський
31 688
Прогноз 🔑
Рейтинг популярності
Наші спортсмени в Instagram
1
Василь Ломаченко Василь Ломаченко
2157К
2
Олександр Усик Олександр Усик
1698К
3
Олександр Зінченко Олександр Зінченко
1660К
4
Андрій Шевченко Андрій Шевченко
1150К
5
Володимир Кличко Володимир Кличко
1021К
6
Еліна Світоліна Еліна Світоліна
871К
7
Андрій Лунін Андрій Лунін
658К
8
Віталій Кличко Віталій Кличко
515К
9
Дар'я Білодід Дар'я Білодід
496К
10
Юлія Герасимова Юлія Герасимова
449К
У кого найбільший прогрес
ЗАПРАВКИ
Паливо сьогодні
95+
95
ДП
ГАЗ
57,36
56,30
52,58
25,53
57,49
54,99
52,01
24,98
58,05
57,59
49,56
27,54
59,00
57,00
51,90
26,23
59,09
57,29
55,09
27,48
61,88
59,41
55,49
27,54
61,99
59,99
55,99
27,97
61,99
59,99
55,99
27,98
62,99
60,99
56,99
27,98
-
53,05
49,79
25,21
статистика
Курс криптовалюти сьогодні

Валюта

Ціна, usd

Bitcoin (BTC)

64475.47

Binance Coin (BNB)

586.8

Dogecoin (DOGE)

0.12

Litecoin (LTC)

74.02

Theta (THETA)

1.5

Haute Couture
Розклад Fashion Weeks

Париж. Франція

3 – 7 липня

Париж. Франція

Маямі. США

14 – 21 липня

Маямі. США

Нью-Йорк. США

9 – 14 вересня

Нью-Йорк. США

Лондон. Англія

16 – 20 вересня

Лондон. Англія

Мілан. Італія

20 – 26 вересня

Мілан. Італія
Подробиці з модних показів
Вибір українців 🚘
Які нові легкові авто купували у червні
1
Toyota Toyota
456
2
Renault Renault
327
3
Volkswagen Volkswagen
263
4
Hyundai Hyundai
172
5
Skoda Skoda
168
6
Mitsubishi Mitsubishi
162
7
BMW BMW
120
8
Nissan Nissan
102
9
Mercedes Mercedes
94
10
Ford Ford
87
Детальніше
Love is... 💙💛
За що ми любимо Вінницю
Водонапірна вежа

Водонапірна вежа

Фонтан «Roshen»

Фонтан «Roshen»

Вареники з вишнею

Вареники з вишнею

Double-decker

Double-decker

Готель «Савой»

Готель «Савой»

Вiдвiдати мiсто після перемоги

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти