Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Голова ОБСЄ заявив про поліпшення ситуації на сході України

21 червня 2015, 17:32

Гончаров Олександр

Дачич вважає, що війна на Донбасі зупинена

Івіца Дачич. Фото: ux2ll.ucoz.ru

Івіца Дачич. Фото: ux2ll.ucoz.ru

СитуаціянасходіУкраїнив порівнянні з тією,щобулашістьмісяців тому,покращилася,війназупинена,авипадки порушенняперемир'ясталивинятком,заявивголова ОБСЄ,главаМЗС СербіїІвіцаДачич.

"Зупиненавійна, єпорушення перемир'я, алеце винятки", -сказав він у неділюжурналістам уБелградіпісля зустрічізі своїм майбутнімспеціальним представником зУкраїниМартіномСайдіком, передає РИА Новости.

За словамиДачича, ОБСЄвідіграє ключовурольу вирішенніукраїнської кризи, аСайдікочікуєнадзвичайноважка роботаз урахуваннямтого,що цеєдина міжнародна організація, представленаврегіоні.ГоловаОБСЄпообіцявчисельнозбільшуватимісіюнаУкраїні, склад якоїпротягом літадосягне650 осіб.

Реклама

Сайдікнайближчим часомобійме посадуспецпредставникаОБСЄу тристороннійконтактній групіпоУкраїнізамістьХайді Тальявіні.

"Вінбуде моїмособистим представником, івплані прийняттярішень мибудемовпостійному контакті", – зазначивДачич.

ГоловаОБСЄповідомив, щоСайдіквже у вівторокбудеперебувативМінськуна зустрічітристоронньоїконтактної групи.

Як йдеться у повідомленнісербськогоМЗСза підсумками зустрічіДачичаіСайдіка, співрозмовникиобговорилидипломатичні зусиллядля врегулювання кризинаУкраїну, атакожпопередню діяльністьтристоронньоїконтактної групи,врамкахякоїдіють чотириробочігрупи з реалізаціїмінськоїугоди.

"Співрозмовникипогодилися, щоОБСЄ якєдинаміжнародна присутністьнамісціі організація,якій вдаєтьсяпосадити за стілпереговорівусіх учасниківкризи,має ключове значеннядляполітичного рішенняцієї кризи", – йдетьсявповідомленні.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...