Найрезонансніші події в Донбасі 15-16 листопада: бойовики готуються до наступу

16 листопада 2014, 16:40

Степан Сич Степан Сич

Після приходу чергової «гуманітарки» з РФ Донецьк стрясають залпи

Бойовики не припиняють обстріли. Фото: AFP

Бойовики не припиняють обстріли. Фото: AFP

СитуаціявзоніАТОзалишаєтьсянапруженою.За данимиРНБО,фіксуютьсяознаки підготовкибойовиківі російськихвійськдо проведеннянаступальнихоперацій.Згідно з інформацієювійськових,всуботуінеділюпротивникне менше50 разівобстрілювавпозиції українськоїарміїта населені пунктинапідконтрольнійУкраїнітериторії.

Як і ранішескладнаобстановкаврайонітрасиБахмутка,девнічз суботинанеділюбойовикинеодноразововідкриваливогонь зі стрілецькоїзброїпоукраїнськимпідрозділам,що дислокуютьсянеподаліквідКримського.

Реклама

ДОНЕЦЬК

Післянедовгогозатишшя,якепануваловДонецькувнічз суботинанеділю,вмістізновулунаютьпотужнізалпи.

"Чути,восновному,одиночнізалпи.Швидшеза все,стріляютьз гаубиць.Взагаліне знаю,що цеза такігаубиці,щовіднихвесьбудиноктрясеться.Ценаскількиж тодіпотужнийпостріл,щоврадіусідекількохкілометрівтакаударнахвилявідзалпу?Ятоді навіть неуявляю,що робитьсятам,деприземляєтьсяснаряд",-повідомляютьмісцевіжителі.

Засловамидонеччан,сьогодні зранкупомістуколесилибілі"Камази"з Росії,ачерез кількагодинпісляїхньогоприїздупочаласястрілянина.

Втежчас,жителіПетровськогорайонупобоюютьсячерговихпровокаційз бокубойовиків.

Реклама

"Істотнозменшилася кількістьбойовиківі технікиврайоні.Судячи з того,щобойовикипочалитриматися ближчедо притулківврайонішколи№18іселищашахти "Чекіст",топрилетить,швидше за все,саме туди.Як бибідине вийшловПетровськомурайонісьогодніабозавтра.Ятакрозумію,"Лайфньюз"вженастарті",-зазначаєжительшахтарської столицівсоцмережі.

Яксталовідомо,вДонецькуслідомзавідключеннямукраїнськихтелеканалівірадіостанційбойовикивзялисязаблокадуукраїнськихновиннихсайтів.ЯкрозповівСегодня.uaжительБудьонівськогорайонуОлексій,вжекількаднів йогопровайдерблокуєдоступдо деяких сайтівздоменамиdn.ua,атакожua.

"Як і зукраїнськимителеканалами,простовисвічуєтьсянапис:" Цейсайтзаблокованийна вимогу "ДНР".Правда,як виявилося,намобільніверсії"заборонених"сайтівще можназайти,наприклад,зпланшетааботелефону.З одногобокуможнабуло бсписати ценапроблеми зкомп'ютером,алевінжесам неможевигадатипричинублокуваннясайту", – зазначаєдонеччанин.

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

ВсуботувранцібойовикивчерговийразобстрілялижитловікварталиселищаАвдіївкаДонецькоїобласті.Якрозповіламісцевамешканка Наталія,врезультатіобстрілупостраждало кількабагатоповерхівокповулиціКорольова.Втежчас,якповідомляютьмісцевіжителівсоціальнихмережах,врезультатіобстрілузагинулажінка,снарядзалетівуїїквартиру. Такожщеп'ять осібпоранені.

Реклама

В тренді
Експерт назвав оригінальну версію загострення на Донбасі

ГОРЛІВКА

Під часп'ятничногообстрілуГорлівкизагинулоп'ятеро людей,в томучислідвоє дітей.
Якповідомляєпрес-службаміськради,такожє серйозніруйнуваннявжитловомуфонді.

ЛУГАНСЬКА ОБЛАСТЬ

Врезультатіп'ятничногообстрілубойовикамиселаТрьохізбенкаНовоайдарськогорайонукількістьзагиблихзбільшилася дотрьох-загинула82-річнабабуся-снарядвибухнуву неїв дворі.Відвибухуснарядаз "Град" загинув58-річнийчоловік, що знаходивсяу дворібіля власноїхати.Такожпідмінометнимобстріломзагинула9-річнадівчинка.

16-11

ІНФРАСТРУКТУРА

За минулудобубригадиДТЕКДонецькобленерговідновили електропостачанняшахтиім.Челюскінців(ДПДВЕК)вДонецьку,знеструмленої10 листопадачерез бойовідії.Відновленовентиляціювиробоківідкачкуводи.Відновлено електропостачанняКиївськогорайону Донецька,частковознеструмленого внаслідокобстрілу.

Оперативновідновлено електропостачанняселищКринична,шахтиім.Бажанова,Нові плани,частковоцентральнихмікрорайоніввМакіївці.

ЕнергетикиДТЕКпродовжуютьвестироботиз ремонту та замінилінійелектропередачі,пошкодженихврезультаті бойовихдійвДонецькуіДонецькійобласті.Врезультаті бойовихдійвДонецькійобластізалишаютьсязнеструмленими33населених пункти.

Всі подробиці в спецтемі Протистояння на сході України

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти