В Київському районі Донецька роздають допомогу гуманітарного рейсу Ріната Ахметова

12 вересня 2014, 21:03

События на ТК Украина

 В обласному центрі ситуація напружена

Одне з міст,якийвимагаєвідновлення -це Донецьк.Там нестихаютьзалпиартилерії.СьогоднівночіпідобстрілзновупотрапивКиївськийрайон.Пошкоджено будинкинашестивулицях.Місцевим жителямволонтерипідвозятьпродуктовінабори, зокрема відфондуРінатаАхметова.І з кожнимднемчисло потребуютьзростає.

Пункти,дедонеччанамвидаютьпродуктовіпакети,розташованівдев'ятирайоннихцентрахсоціального обслуговування.Водному лишеКиївськомурайоні,якийсильнопостраждаввідартобстрілів,допомогу відфондуРінатаАхметовасьогодні отрималипонад двістіосіб.

Оксанадізналасяпро"гуманітарку"від сусідів.Продуктовогонаборувагоюв10кілограмівїйі дочціОленівистачитьнадва тижні.

"Безкопійкигрошейживемо,зарплатуне платять.Дитячіне дають.Хочбихоч якосьпрогодуватися,хочдитинупрогодувати,тому що немає щоїсти,нічого немає",-кажемамаОльгаз дитинкою.

Сім'яОлександра,інвалідапершоїгрупиживе -тількинасоцвиплати.Та й тівидають іззатримкою.Рятувалародину відголодукартопля звласноїгрядки.Тепервїхбудинку з'являтьсякрупи,масло,тушонка,макаронита солодощі.

"Допоможецевамвижити?-Допоможе,допоможе.Милюди невибагливі,крупиє.Допоможевижити".

Волонтери,середяких чималоспівробітниківФКклубу "Шахтар"і "Донбас-Арени",щоднязбираютьі фасуютьпродуктовінабори.Частину"гуманітарки"відвозятьдодомустарим,багатодітнимродинамта інвалідам.

До кінця вереснягуманітарнийштабприфондіРінатаАхметовадоставитьвмістаДонбасу3,5тисячітоннпродуктів,дитячого харчуванняі речейпершої необхідності.

Цю таіншіновини виможетеподивитисяу випускуінформаційної програми "События" на каналі "Україна" за 12.09.2014 19:00.

В тренді
У Карпатах вдарив червневий мороз: з'явилося фото засніженої вершини

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти