Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

В Київському районі Донецька роздають допомогу гуманітарного рейсу Ріната Ахметова

12 вересня 2014, 21:03

События на ТК Украина

 В обласному центрі ситуація напружена

Одне з міст,якийвимагаєвідновлення -це Донецьк.Там нестихаютьзалпиартилерії.СьогоднівночіпідобстрілзновупотрапивКиївськийрайон.Пошкоджено будинкинашестивулицях.Місцевим жителямволонтерипідвозятьпродуктовінабори, зокрема відфондуРінатаАхметова.І з кожнимднемчисло потребуютьзростає.

Пункти,дедонеччанамвидаютьпродуктовіпакети,розташованівдев'ятирайоннихцентрахсоціального обслуговування.Водному лишеКиївськомурайоні,якийсильнопостраждаввідартобстрілів,допомогу відфондуРінатаАхметовасьогодні отрималипонад двістіосіб.

Оксанадізналасяпро"гуманітарку"від сусідів.Продуктовогонаборувагоюв10кілограмівїйі дочціОленівистачитьнадва тижні.

"Безкопійкигрошейживемо,зарплатуне платять.Дитячіне дають.Хочбихоч якосьпрогодуватися,хочдитинупрогодувати,тому що немає щоїсти,нічого немає",-кажемамаОльгаз дитинкою.

Сім'яОлександра,інвалідапершоїгрупиживе -тількинасоцвиплати.Та й тівидають іззатримкою.Рятувалародину відголодукартопля звласноїгрядки.Тепервїхбудинку з'являтьсякрупи,масло,тушонка,макаронита солодощі.

"Допоможецевамвижити?-Допоможе,допоможе.Милюди невибагливі,крупиє.Допоможевижити".

Волонтери,середяких чималоспівробітниківФКклубу "Шахтар"і "Донбас-Арени",щоднязбираютьі фасуютьпродуктовінабори.Частину"гуманітарки"відвозятьдодомустарим,багатодітнимродинамта інвалідам.

До кінця вереснягуманітарнийштабприфондіРінатаАхметовадоставитьвмістаДонбасу3,5тисячітоннпродуктів,дитячого харчуванняі речейпершої необхідності.

Цю таіншіновини виможетеподивитисяу випускуінформаційної програми "События" на каналі "Україна" за 12.09.2014 19:00.

Реклама

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...