У зоні АТО працюють 800 рятувальників і 200 одиниць техніки ДСНС

5 вересня 2014, 14:59

Максим Салай , Антон Комаров

События на ТК Украина

У ДСНС вже відпрацювали алгоритм відновлення зруйнованої інфраструктури у звільнених від терористів населених пунктах

Починаючиз 6 липнявзоніантитерористичноїопераціївДонецькійіЛуганськійобластяхзадіяно800рятувальниківз самих різнихобластейі більше 200одиницьтехніки.Про це підчаспрес-конференціїрозповівСергійБочковський,керівникДержавноїслужбиз надзвичайних ситуацій.

"Працюютьдвазведених загони.Це270 осіб і 80одиницьтехніки.Крімтогонатранзитнихпунктаху насперебуває 170 осіб і46одиницьтехніки.Таксамо існуєрезерв390людей і близько80одиницьтехніки",-зазначивБочковський.

Вінзазначив,що ДСНС постійноспівпрацюєзантитерористичнимцентром.Рятувальникидопомагаютьу разі потреби.

"Допомагаємотехнікою,людьмиіавіацією,якавиконуєдопоміжніроботи,фактичноробота виконуєтьсябезупиннозперервоюнаротацію",-розповів головнийрятувальник.

"Завесьперіод роботинатериторіїДонецькоїта Луганськоїобластейнашіхлопцірозібрализавали99будинків.Піротехнікиобстежили понад100гектарівтериторії.Розчистиливідбарикад118кілометріввулицьідоріг",-відрапортувавБочковський.

Вінзаявив,щонаприкладіСлов'янськаслужбівдалосявідпрацюватиякийсь алгоритмроботиз відновленняінфраструктуривзруйнованихбойовикаминаселенихпунктах.Спочаткупроводилосярозмінування,потімпоновлюваласяенергоподачі,запускаласяканалізація,аслідомподаваласявода.

В тренді
В Україні стався новий землетрус: що відомо

Всі подробиці в спецтемі Відновлення Донбасу

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти