Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Імовірність повномасштабного вторгнення Росії залишається високою – заступник голови Генштабу

27 липня 2015, 17:27

Противник продовжує систематично порушувати Мінські домовленості

Імовірність повномасштабного вторгнення Росії залишається високою,

Імовірність повномасштабного вторгнення Росії залишається високою,

Прогресу у виконанніМінськихдомовленостей немає, аймовірністьповномасштабноговторгненняросійської арміївУкраїнізалишається високою.Про це заявив першийзаступникначальникаГенеральногоштабу ЗбройнихсилУкраїниГеннадій Воробйовна зустрічі зкомандувачем Військово-повітрянихсилЗбройнихсилСШАвЄвропіФренкомГоренцом, передає прес-службаГенштабу ЗСУвFacebook.

Вінвказав на те, що російськібойовикипостійно порушуютьМінськідомовленості.

"Інодідлязбереження життя і здоров'яукраїнських військовихі місцевих жителівми змушенівестивогонь увідповідь, аленавіть у такій ситуаціїми ніколине ведемовогоньпо населених пунктах, бо тамможуть перебуватицивільніукраїнці", -сказавВоробйов.

За його словами,на даний часукраїнські військовіповністюконтролюють ситуацію, аугрупованнявійськврайоні зонибойовихдій дозволяєадекватнореагувати на змінивобстановці.

Реклама

"Також,виходячи з наявноїу насінформації,залишається високоюймовірністьповномасштабноговторгненняЗбройнихсилРосійської Федерації",- додавВоробйов.

На зустрічі,вякій також бравучасть командувачПовітрянихсилЗСУ СергійДроздов,українська сторонаподякувалаСШАза конструктивну співпрацю, зокремавобмінідосвідом підготовкирізнихпідрозділівівійськово-технічну допомогуЗСУ.

У свою чергу, американськийгенералФренкГоренцакцентувавважливістьсвого візитудляотримання повноїкартиниподій, що відбуваютьсянасходіУкраїни, іналагодження тіснішої співпраціу військовій сфері.

"Нещодавно мизавершиливійськову операціювАфганістані, під час якоїНАТОвідпрацювалокомплексновихметодик застосуваннярізнихвійськ.Основною відмінністює те, щотамми повністюконтролювалиповітряний простір, томувашдосвідвійськової операціїдлянасдужеважливий", -зазначив він.

Нагадаємо, щоза даними українськихспецслужб,натериторії України знаходитьсяблизько 9тисяч російськихсолдатів іпонад 45 тисячбойовиків.

Всі подробиці в спецтемі Протистояння на сході України

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...