Жителі Донбасу: "Не можна побудувати майбутнє, руйнуючи мирне життя людей"

23 травня 2014 12:13

На Сході падає підтримка так званої ДНР. Люди хочуть миру і стабільності

Жителі Донбасу виступили за мирне вирішення ситуації в регіоні. Люди хочуть мати стабільну роботу, гідний рівень життя і впевненість у безпеці. "Мені абсолютно незрозуміло, на що розраховують ті, хто називають себе прихильниками ДНР. Ось зараз простих мешканців нашого міста та інших міст закликають добровільно записуватися до лав ДНР. В майбутньому обіцяють вакансії, а зараз пропонують попрацювати на добровільній основі. Чи подумали ці люди про те, що життя цілого міста складається з життів кожного його жителя і від того, чи буде кожен з цих людей мати зарплату, мати гідний рівень життя, від чого залежить благополуччя кожної родини", – сказала Катерина К., вчитель молодших класів з Донецька.

Реклама

Жінка каже,що навіть уперіод економічної нестабільностіїїсім'я маластабільний дохід.вибралапрофесію до душі,працюю здітьми,нехай ізарплата невелика.У нашійсім'ї двоєдітей,чоловік працюєнавеликому промисловомупідприємстві іотримує гіднузарплату.Весь цей час,навітьколи в країнібули складнощів економіці,мижилистабільно.Азараз все церуйнується наочах.Не можнапобудуватищось хороше,руйнуючимирне життялюдей",- говорить Катерина.

Жителі Донбасу закликають об'єднатися для того, щоб забезпечити мир в регіоні. Можливість висловити свою громадянську позицію людям дала акція "Голос Донбасса". "Ми з самого початку, як тільки оголосили, з друзями приєдналися до акції "Голос Донбасса". Я вважаю, що всі ми повинні об'єднатися, щоб відстояти своє право жити на рідній землі в мирі і спокої", – говорить Олексій Л., студент економічної спеціальності з Маріуполя. Після закінчення університету хлопець збирається залишитися в рідному місті і працювати. "Ми повинні робити все, щоб процвітав наш край, використовувати потенціал, який у нас є, залучати сюди інвестиції. А який інвестор захоче вкладати гроші, якщо ситуацію тут розпалили до межі?" – сказав Олексій. За його словами, на вулицях серед білого дня чутні постріли. "А раніше ми вечорами з хлопцями не боялися додому повертатися. Що вже говорити про безпеку постачальників, які привозять сировину в наше місто для промислових підприємств. Я вважаю, що потрібно припинити грати в ігри під назвою ДНР, а краще спрямувати зусилля на те, щоб зберегти статус всього Донбасу як промислового центру країни", – упевнений він.

В тренді
Папугу покійного Кернеса виселили з міськради
Папуга Геннадія Кернеса. Фото: колаж "Сьогодні"

Питання збереження життя і безпеки став ключовим для багатьох жителів регіону. "Ми хочемо припинити насильство на вулицях. Це неприйнятно, коли по місту розгулюють озброєні люди в камуфляжі незрозуміло який приналежності, неприйнятно, коли захоплюють будівлі. Будь-яке насильство – шлях, який веде до руйнування", – вважає Василь І., робочий металургійного комбінату.

Він закликає подумати не тільки про те, як жити найближчим часом, а й про те, яке майбутнє чекає дітей. "Які приклади зараз у них перед очима? Правий той, хто силою захопив владу? Правий той, хто вдирається в кабінети, руйнує всі навколо в пошуках грошей? Правий той, хто обкрадає інкасаторські автомобілі? Чи подумали самопризначеної начальники, що залишають без шматка хліба цілі родини? Ті, хто працюють в промисловості, знають ціну кожній копійці. Тут у нас важка праця, і ось, без перебільшення, кровно зароблені гроші відправляються до кишень тих, хто вийшов на вулиці зі зброєю? Чим раніше ми всі усвідомлюємо, що тільки в єдності наша сила, тим швидше ми зможемо перемогти беззаконня, який влаштували сьогодні в Донбасі", – сказав Василь
.

Всі подробиці в спецтемі Нове загострення у війні з Росією

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти