Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Жителі Донецька: "Будинок підскакує від кожного пострілу, а ми робимо голосніше телевізор"

14 червня 2015, 11:39

Станіслав Донець

У місті як і раніше неспокійно

Обстріли не припиняються. Фото: AFP

Обстріли не припиняються. Фото: AFP

У Донецькупройшла щеоднанеспокійна ніч.ЖителіКиївськогорайону повідомилипро масованіпостріли з артилеріївсторонуАвдіївки.

"Кільказалпів- перепочинок, зновукільказалпів.Будинокпідскакуєвідкожного пострілу, але мивже настількизвикли, щопросторобимотелевізорголосніше інамагаємося незвертати уваги", – поділиласядонеччанкаВікторіяМаймут, мешканкаПутилівки.

У Куйбишевськомурайонізафіксованопряме попаданнянавулицяхЗоологічнійвдитячий садок івбудинок по вулиціЛузіна,1.За наявними даними,пораненийчоловік.Також повідомляється, щовКиївському районів черговийразпід обстріломвиявивсярайонзаводу "Точмаш".Пошкодження зафіксованіу двох будинкахКиївськогопроспекту – вони залишилисябезшибокіз пошкодженоюгазовою трубою, атакож убудинки на вулицяхДепутатськійіБуслаєва.Є інформація, щотампораненажінка.

Після обстрілубойовикамиМар'їнкитампостраждала найбільшевулицяЗаводська, деснарядивлучиливдахи будинків.

Реклама

"Влучиливдитсадок -немаєстінивмузичнійзалі.Ще -вспортзалшколи1,рознеслосторожовубудкунакомунгоспі.Єпораненийнавулиці Орджонікідзе", – повідомилижителіМар'їнкивсоцмережах.

Місцевіжителі повідомляютьпро бій,якийрозвернувсяввечері та вночібіля селаВерхньоторецькевЯсинуватськомурайоні.

"Незнаю, що там булоконкретно -мивпогребісиділи,але чіткочули, якцокаютькуліабоосколкипо забору.Відчуття булинепередавані, у менестарамамавпередінсультномустані істрашнобуло, щозараз у неїбудеприступ- івсе.Абійненачейшовз двох сторінодночасно",- розповіламешканкаселаГаннаПетерева.

Донеччанитакож повідомляютьпро те,що як і ранішезалишається закритимпропускний пункт"Георгіївка"всекторіБ. "ВідкритоВолновахуіМиколаївкувсекторіС", – розповілижителі Донецька.

Нагадаємо, бойовики задобурекордну кількість разівобстрілялипозиціїукраїнських війск.

Всі подробиці в спецтемі Протистояння на сході України

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...