Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Комуністи і рух "Юго-Восток" хочуть провести ходу по Харкову

14 серпня 2014, 18:13

Макаренко Ганна

Мерія звернеться до суду, щоб заборонити хода

Комуністи в Харкові. Фото: kupyansk-city.com

Комуністи в Харкові. Фото: kupyansk-city.com

Міськавлада виступилапроти проведенняхарківськимикомуністамиі громадськимрухом"Юго-Восток"вденьміста.Якповідомиливпрес-службіміськради,відповіднерішення ухвалили13 серпня назасіданніпогоджувальної комісіїміськвиконкому.

ЧленикомісіїрозглянулизаявкуміськкомуКПУпро покладанняквітівдо МеморіалуСлавивЛісопаркуз10:00до11:00та проведенніходивідДзеркальногоструменя допл.Свободи з17:30до 18:30,де має відбутисяконцерт.Схожузаявкуподалоігромадський рух"Юго-Восток"- заналогічнимчасомпокладанняквітівіходоюпотому ж маршрутуз17:00 до19:00зпроведенняммітингу і концертунапл.Свободи.Згідно з першоюзаявкою,кількістьучасниківакціїповинно булоскласти1000 осіб,згідно з другою-700.

Комісіяне малазапереченьпроти участікомуністівта представниківгромадського рухувпокладанніквітів,оскількивцей часнаМеморіаліпроводитиметьсяпокладаннябагатьмаустановами таорганізаціями,імаксимальна кількістьміліціїпідтримуватиметамгромадськийпорядок.

У тойжечасчленикомісіїрекомендувализаявникамне влаштовуватиходиіконцерту зв'язку з напруженоюобстановкоювмісті та областічерез проведенняантитерористичноїопераціїнаДонбасі,оскількиправоохоронцямітакдоводитьсявиконувати більшийобсягроботи з охоронигромадського порядку.Крімтого,вцейдень проходитимутьінші святковізаходи, запланованіміськрадою,щотакож вимагатимеприсутностіміліції.

Представникикомуністівтаруху "Юго-Восток"відмовилисяприслухатися дорекомендаціїпогоджувальної комісії.У зв'язкуз цимЮридичному департаментудоручилипідготуватипозовнузаяву до судупро заборонупроведення 23 серпняпоходів іпроведенняконцертуімітингу.

[LINKED_ARTS]

Реклама

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...