Закохані в Харків: фотоконкурс

4 червня 2016, 13:03

«Сегодня» публікує фото учасників конкурсу «Коханий Харків», переможці якого отримають квитки на нестандартні екскурсії по місту з Максом Розенфельдом в червні

Пам'ятник Незалежності, встановлений на площі Конституції. Фото:

Пам'ятник Незалежності, встановлений на площі Конституції. Фото:

АЕРОПОРТ: ГОРДІСТЬ ОКРАЇНИ І СМАЧНЕ МОРОЗИВО

_1___17

Фото: А. Петренко

Реклама

ЖительОсновиАндрійПетренкокаже,щойогорайонне можепохвалитисявишуканоюархітектурою.ЩоброзвіятисяінасолодитисякрасоюХаркова,інженер-конструкторразомздрузямивибираєтьсявцентрабойдедоаеропорту."Длянасцемісцевякійсь мірігордість:потрапляючисюди,нібиопиняєшсявіншомумісті,сучасному,впливовому.До речі,будівляаеропортузішпилем,якийтеперназиваютьвіп-терміналом,ябудупам'ятатизавжди:вмоємудитинствітутпродавалинайсмачнішевмістіморозиво",-поділивсяАндрій.

НІКА, АБО "УКРАЇНА  В ПОЛЬОТІ", СИМВОЛІЗУЄ ПЕРЕМОГУ І СВОБОДУ

___1___02

Фото: А. Карелін

Пам'ятникНезалежності,встановленийнаплощіКонституції,ставвізитноюкарткоюХаркова."Цяскульптураєуособленнямперемогиісвободи.Унеїбагатоімен,наприклад,НікаабоВікторія.Аледляменеідляхарків'янвона-Україна в польоті",-поділивсяавторфотоАнсентКарелін.

Реклама

МИНУЛЕ І СУЧАСНІСТЬ ЗЛИЛИСЯ В ОНОВЛЕНІЙ БУДІВЛІ ІСТОРИЧНОГО

___1___03

Фото: А. Карелін

Новескляне"обличчя"історичногомузеюне могло непотрапитивоб'єктивфотографаАнсентаКареліна."Воновиконаневсучасномустилі.Натліголовногомузеюнашоїісторії,розташованогонацентральнійінайстарішійплощіміста,частохочутьсфотографуватися напам'ятьякхарків'яни,такігостіміста.Поручзмузеємяпроводивсвійпершиймайстер-класповуличнійфотографії",-розповівАнсент.

КАР'ЄРНАГАГАРІНА:ГАРНИЙЗАХІД СОНЦЯ,МІСЦЕДЛЯПІКНІКУІНЕБЕЗПЕЧНАВОДА

Реклама

В тренді
В Україні стався новий землетрус: що відомо

_1___18

Фото: Д. Ковальова

Інтернет-маркетолог Даніелла Ковальова живе в центрі Харкова і часто любить проводити час на природі. "В межах міста знайти хороше, душевне місце, і помилуватися заходом на мальовничому тлі непросто, але можна. Одне з таких місць – невеликий кар'єр, розташований недалеко від Одеської, по проспекту Гагаріна. Водоймище оточене невеликими посадками дерев. Тут знайде собі розвагу кожен: і любителі побути наодинці з природою, і шанувальники пікніків з друзями. А ось купатися тут не раджу: вода брудна, до того ж можна наштовхнутися на що-небудь гостре на дні", – розповіла Даніелла.

НАБЕРЕЖНАДЛЯНОВИХІДЕЙІПРОГУЛЯНОКПІД МІСЯЦЕМ

_1___19

Фото: С. Гопко

РетушерСергійГопконе любитьклубиігаласливімісця,вважаючи за кращевідпочинокнаприроді.Авмістічастопроводитьвільний часнанабережній."Зкафеіресторанів,розташованихуздовжнабережної,відкриваєтьсячудовийвиднарічку.Цевідміннемісцедлявідпочинку,прогулянокпідмісяцеміпростодляпроведення часу.Прогулянкапонабережнійнаводитьнахорошідумки,даруєнатхненняімасуновихідей",-поділивсяСергій.Найогояскравомуфотозображенаулюбленапам'яткабагатьоххарків'янігостейміста-пішохіднийміст.

"ФУТБОЛЬНИЙ" РАЙОН І ВЕСЕЛКА НАД СТАДІОНОМ

_1___20

Фото: Т. Ілляшенко

ТетянаІльяшенкозахоплюєтьсяфутболом,томустадіон"Металіст"длянеїмісцеособливе."Тутщотижняграєвфутбольномутурнірікомандамоїхдрузів,аязанихвболіваю.Одного разуяприїхалапідтриматихлопцівівідобразилавеселкувнебіпередстадіоном.Цебувзнак,щосамесьогоднімоїлюбимчикивиграютьвідповідальнийматч.Фото,якпам'ятьпро тойрадісний день,залишилосявтелефоні",-розповілаТетяна.

МІСТО НА ЗАХОДІ СОНЦЯ — З ОГЛЯДОВОГО ОБРИВУ

__1___02

Фото: К. Кушнаренко

МальовничийзнімокпривечірньомуосвітленніКирилоКушнаренкозробивзобривуЖуравлівськогоспуску(Весніна)."Звідсивідкриваєтьсяпанораманапівнічнучастинуміста,і,якщопровестивцьомумісціблизькопівгодининазаході,можнаспостерігати,якСалтівкаперетворюється:сонячне світлопоступовозмінюєелектричнеосвітленнявулиць,вогніспалахуютьу вікнахбудинків",-поділивсяфотограф.Сюдичастоприходятьзакоханіітуристи,томугородянипропонувалиобладнатиоглядовий майданчик.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти