Вибори в Харкові: головні кандидати в депутати від всіх 16 партій

25 жовтня, учасники виборів розділять 100 місць у харківській міськраді

Менш ніж через тиждень e Харкові відбудуться вибори – крім мера, за посаду якого в цьому році борються 14 кандидатів, Також відбудеться голосування за кандидатів до міської ради. В цьому році за 100 місць в міськраді борються 16 партій.

Сайт "Сегодня" вирішив вивчити перші десятки кандидатів, яких в цьому році партії пропонують вибрати харків'янам.

Реклама

  "Акцент"

  1. Сергій Густилін – 41 рік, громадянин України, народився у Вінниці, але живе у м.Деркачі Харківської області. Пенсіонер, ветеран ЗСУ, глава "Дергачівського районного союзу ветеранів АТО". Судимостей немає. Освіта вища – Харківський національний університет ім. Каразіна.
  2. Інна Балута.
  3. Наталя Рязанова.
  4. Альбіна Пшенична.
  5. Вадим Глушко.
  6. Яна Гедера.
  7. Геннадій Хрипунов.
  8. Олег Яцина.
  9. Леван Цикарішвілі.
  10. Світлана Бережна.

  "Батьківщина"

  1. Ігор Приходько – 52 роки, громадянин України, народився в Гадячі, Полтавська область, але живе у Харкові. Генеральний директор олімпійського навчально-спортивного центру "Акварена". Судимості немає. Освіта вища. У 2015 році балотувався на виборах до Харківських міськради і облради, але не пройшов. Також балотується на виборах мера Харкова.
  2. Тетяна Соловйова.
  3. Роман Пець.
  4. Любомир Григорець.
  5. Ірина Нечитайло.
  6. Ігор Кутєпов.
  7. Микола Коломенський.
  8. Валентина Пузікова.
  9. Андрій Хмелько.
  10. Тетяна Сільченко.

  "Блок Кернеса – Успішний Харків!"

  1. Геннадій Кернес – 61 рік, громадянин України, харків'янин. Чинний мер Харкова (з 2010 року). Судимості немає. Освіта вища – Національна юридична академія ім. Ярослава Мудрого ("Правознавство"), Харківський державний економічний університет ("Державне управління"). Раніше секретар Харківської міськради (в 2002 і 2006-2010 роках). Також балотується на виборах мера Харкова.
  2. Ігор Терехов.
  3. Олександр Новак.
  4. Тетяна Чечетова-Терашвілі.
  5. Вікторія Китайгородська.
  6. Олена Тоболін.
  7. Олег Мурашов.
  8. Валентина Бондар.
  9. Ілона Хачатурян.
  10. Микита Мозговський.

  "Блок Світличної "Разом!"

  1. Юлія Світлична – 36 років, громадянка України, харків'янка. Глава партії, народний депутат України IX скликання. Судимості немає. Освіта вища – Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України ( "Державне управління") та Харківський державний університет харчування і торгівлі ( "Міжнародна економіка"). Колишній народний депутат VIII скликання і глава Харківської ОДА. Також очолює список партії на виборах до Харківської облради.
  2. Анатолій Бабічев.
  3. Ігор Черняк.
  4. Тетяна Шталь.
  5. Дмитро Булах.
  6. Олександр Абрамов.
  7. Олена Колмик.
  8. Олександр Туринський.
  9. Олена Горошко.
  10. Марко Колесніков.

  "Голос"

  1. Олександра Нарижна – 35 років, громадянка України, харків'янка. Директор, перший проректор і викладач Харківської школи архітектури, глава організації "Міські реформи". Судимості років. Освіта вища – Харківський національний університет будівництва та архітектури. Також балотується на виборах мера Харкова.
  2. Остап Молявко.
  3. Олена Купіна.
  4. Костянтин Бондаренко.
  5. Олег Литвинов.
  6. Антон Ковальчак.
  7. Вікторія Бронза.
  8. Анастасія Абашина.
  9. Іван Сорбат.
  10. Олександр Смирнов.

  "Демократична сокира"

  1. Микита Соловйов – 48 років, громадянин України, харків'янин. Засновник компанії "Евклід онлайн". Судимості немає. Освіта вища – Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна ( "Фізика") і Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого ("Право"). Також балотується на виборах мера Харкова.
  2. Анастасія Гаєва.
  3. Олександр Веприк.
  4. Марина Бобонець.
  5. Олександр Шевченко.
  6. Олександр Зарайський.
  7. Ірина Лисікова.
  8. Олексій Свід.
  9. Світлана Фельдман.
  10. Олексій Фесенко.

  "Європейська солідарність"

  1. Олег Абрамичев – 34 роки, народився в Іркутській області Росії, але є громадянином України і живе в Харкові. Директор компанії "Дизайн тайм", яка торгує меблями, килимами та освітлювальними приладами. Судимості немає. Освіта загальну середню. У 2015 році балотувався до Харківської облради, але не пройшов. Цього року балотується на виборах мера Харкова.
  2. Катерина Малбієва.
  3. Юрій Корсунов.
  4. Алла Ройтблат.
  5. Ігор Пушкарьов.
  6. Андрій Іванов.
  7. Максим Зеленський.
  8. Іван Кондратюк.
  9. Ірина Гончарова.
  10. Ольга Лехан.

  "За майбутнє"

  1. Андрій Вінаков – 58 років, громадянин України, харків'янин. Генеральний директор і президент "Концерн АВЕК і Ко", який займається нерухомістю і медіа-бізнесом. Судимості немає. Освіта вища.
  2. Вікторія Жар.
  3. Аліна Логозяк.
  4. Руслан Гусейнов.
  5. Володимир Гармаш.
  6. Андрій Ільгов.
  7. Анатолій Ряснянський.
  8. Наталія Фролова.
  9. Дмитро Іщук.
  10. Олена Іваницька.

  "Наш край"

  1. Володимир Семиноженко – 70 років, громадянин України, народився у Києві, але живе в Харкові. Член президії Національної академії наук України і глава Північно-Східного наукового центру НАН. Судимості немає. Освіта вища – Харківський національний університет ім. Каразіна. Колишній віцепрем'єр-міністр України і міністр у справах науки і технологій, а також нардеп II і III скликань.
  2. Костянтин Кулик.
  3. Владислав Селезньов.
  4. Анна Назаренко.
  5. Яніна Білявська.
  6. Денис Бігун.
  7. Олександр Карташов.
  8. Володимир Блудов.
  9. Валерія Величко.
  10. Тетяна Щербакова.

  "Опозиційна платформа – За життя"

  1. Олександр Фельдман – 60 років, громадянин України, харків'янин. Народний депутат України IX скликання від "Опозиційною платформи – За життя" і президент "Концерну АВЕК і Ко", який займається нерухомістю. Також балотується на виборах мера Харкова. Судимостей немає. Освіта вища – Харківський національний університет ім. Каразіна ( "Фінанси і кредит"). У минулому – народний депутат IV-VIII скликань.
  2. Андрій Лесик.
  3. Андрій Спаський.
  4. Анастасія Губіна.
  5. Альона Агеєнко.
  6. Денис Нев'ядомський.
  7. Анатолій Родзинський.
  8. Микита Рожков.
  9. Наталя Богомаз.
  10. Оксана Іщенко.

  "Партія пенсіонерів України"

  1. Микола Кукуріка – 57 років, громадянин України, народився в Казахстані, але живе в Харкові. Глава "Партії пенсіонерів України". Судимості немає. Освіта вища – Харківська державна академія фізичної культури, Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого та Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.
  2. Геннадій Мірошник.
  3. Микола Дегтярьов.
  4. Ольга Рідна.
  5. Алла Кваша.
  6. Руслан Максимович.
  7. Олексій Кульєв.
  8. Артур Петрушанський.
  9. Марина Башевська.
  10. Оксана Котляр.

  "Партія Шарія"

  1. Микита Роженко – 28 років, громадянин України, харків'янин. Фізична особа підприємець. Судимості немає. Освіта професійно-технічне.
  2. Сергій Сирота.
  3. Сергій Терещук.
  4. Сергій Світличний.
  5. Давіто Матвейченко.
  6. Володимир Плетньов.
  7. Олександр Мільшин.
  8. Костянтин Шляхов.
  9. Олексій Крюков.
  10. Юрій Уваров.

  "Перемога Пальчевського"

  1. Сергій Кушнарьов – 58 років, громадянин України, народився в місті Мелітополь, Запорізька область, але живе в Харкові. Начальник управління енергетичної політики та енергоефективності комунального підприємства "Харківводоканал". Судимості немає. Освіта вища – національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут (" Локомотивобудування "). У минулому депутат Харківської міськради (2006-2010 роки), а також в 2019 році балотувався на виборах до Верховної Ради, але не пройшов. У цьому році бере участь у виборах мера Харкова.
  2. Ірина Давидова.
  3. Олег Плеханов.
  4. Галина Жукова.
  5. Євген Головатюк.
  6. Едуард Кейсерман.
  7. Дмитро Пилюга.
  8. Наталя Хайнацький.
  9. Любов Кригіна.
  10. Роман Евков.

  "Свобода"

  1. Юрій Нехода – 53 роки, громадянин України, харків'янин. Пенсіонер податкової поліції. Судимості немає. Освіта вища. У 2014 балотувався на виборах до Верховної Ради, а в 2015 році – до Харківської міської та обласної рад, але все рази безуспішно.
  2. Олег Дебелий.
  3. Вадим Батий.
  4. Марія Шапошникова.
  5. Тетяна Бутенко.
  6. Дмитро Шевченко.
  7. Валерій Коник.
  8. Кирило Лукашов.
  9. Оксана Чашей.
  10. Оксана Кириченко.

  "Слуга народу"

  1. Олексій Кучер – 35 років, громадянин України, народився в Бориславському районі Херсонської області, але проживає в місті Люботин, Харківська область. Чинний голова Харківської ОДА. Судимість відсутня. Освіта вища – Педагогічний університет ім.Сковороди ("Фізичне виховання") і Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого ( "Правознавство"). У минулому народний депутат IX скликання. Також бере участь у виборах мера Харкова.
  2. Віктор Суботін.
  3. Вікторія Алєксєйчук.
  4. Андрій Тимчук.
  5. Рената Казанська.
  6. Максим Бондаренко.
  7. Анастасія Федорик.
  8. Аліна Мустафаєва.
  9. Дмитро Бутенко.
  10. Олександр Котуков.

  "УДАР"

  Реклама
  1. Георгій Лаговський – 46 років, народився в Первомайському районі Миколаївської області, але живе в Харкові. Президент Української федерації бразильського джиу-джитсу і депутат Харківської міськради. Судимості немає. Вища освіта – Харківський державний економічний університет (инжинер-економіст). Подав заявку на участь у виборах мера Харкова.
  2. Юлія Сєдая.
  3. Захар Мазняк.
  4. Ірина Кирчата.
  5. Юрій Бок.
  6. Антон Жовновач.
  7. Марія Арутюнян.
  8. Кирило Літвін.
  9. Петро Тіщенко.
  10. Аліна Щербак.

  Нагадаємо, цього року місцеві вибори відбудуться за спеціальними правилами, оскільки в країні карантин. Сайт "Сьогодні" розбирався, як голосувати виборцям, які перебувають на самоізоляції.

  Крім того, у Центральній виборчій комісії пояснили, чому на виборчих дільницях не варто розраховувати на мобільний додаток "Дія".

  Реклама

  Реклама на segodnya.ua Реклама
  Всі новини
  Останні новини
  Показати ще
  Реклама на segodnya.ua Реклама
  Говорить президент України
  Більше заяв Зеленського
  ЗСУ: головне
  Докладніше
  Допомога під час війни
  Більше новин
  Love is...💙💛
  Подорожуй Україною
  У пошуках роботи
  Знайти своє місце!
  🏠 Квартирне питання
  Новини нерухомості
  "Разом нас багато"
  Нас не подолати
  🚘 Актуалка для автовласників
  Що ще нового?
  Кулінарний майстер-клас
  Що приготувати?
  ⚽ Фан-сектор
  Вболівай за футбол!
  Be in Techno Trends
  Слідкуй за новинами
  ⭐ Срачi прибули
  Більше скандалів
  🔮 Прогнози та гороскопи
  Що ще кажуть зірки?
  Валюта
  Курс долара в касах банків (купівля/продаж)
  1
  ПУМБ ПУМБ
  35.8/36.3
  2
  ПриватБанк ПриватБанк
  35.5/36.3
  3
  Ощадбанк Ощадбанк
  35.7/36.15
  4
  Райффайзен Банк Райффайзен Банк
  36.4/37.1
  5
  Укрексімбанк Укрексімбанк
  36.2/36.7
  6
  Альфа-Банк Альфа-Банк
  35.5/36.7
  7
  Укргазбанк Укргазбанк
  35.4/36.4
  8
  Універсал Банк Універсал Банк
  35.4/36.9
  9
  OTP Bank OTP Bank
  31.95/35.0
  Герої не вмирають!

  Позивний “Депутат”... Сергій Компанієць - старшина роти 93-ї окремої механізованої бригади “Холодний Яр”. Воював на передовій з 2014 року. Хлопці називали 47-річного старшину батьком, бо він допомагав і вчив кожного. Загинув у бою під Ізюмом, прикриваючи побратимів. Його 16-річний син пішов вчитись у військовий коледж…

  Історія героя
  Рейтинг цін
  Скільки коштує житло у новобудовах Києва (грн за м²)
  1
  Печерський Печерський
  90 592
  2
  Шевченківський Шевченківський
  57 791
  3
  Оболонський Оболонський
  54 494
  4
  Подільський Подільський
  51 178
  5
  Голосіївський Голосіївський
  46 989
  6
  Святошинський Святошинський
  36 659
  7
  Дніпровський Дніпровський
  35 882
  8
  Дарницький Дарницький
  35 881
  9
  Деснянський Деснянський
  35 364
  10
  Солом'янський Солом'янський
  31 688
  Прогноз 🔑
  Рейтинг популярності
  Наші спортсмени в Instagram
  1
  Василь Ломаченко Василь Ломаченко
  2157К
  2
  Олександр Усик Олександр Усик
  1698К
  3
  Олександр Зінченко Олександр Зінченко
  1660К
  4
  Андрій Шевченко Андрій Шевченко
  1150К
  5
  Володимир Кличко Володимир Кличко
  1021К
  6
  Еліна Світоліна Еліна Світоліна
  871К
  7
  Андрій Лунін Андрій Лунін
  658К
  8
  Віталій Кличко Віталій Кличко
  515К
  9
  Дар'я Білодід Дар'я Білодід
  496К
  10
  Юлія Герасимова Юлія Герасимова
  449К
  У кого найбільший прогрес
  ЗАПРАВКИ
  Паливо сьогодні
  95+
  95
  ДП
  ГАЗ
  57,36
  56,30
  52,58
  25,53
  57,49
  54,99
  52,01
  24,98
  58,05
  57,59
  49,56
  27,54
  59,00
  57,00
  51,90
  26,23
  59,09
  57,29
  55,09
  27,48
  61,88
  59,41
  55,49
  27,54
  61,99
  59,99
  55,99
  27,97
  61,99
  59,99
  55,99
  27,98
  62,99
  60,99
  56,99
  27,98
  -
  53,05
  49,79
  25,21
  статистика
  Курс криптовалюти сьогодні

  Валюта

  Ціна, usd

  Bitcoin (BTC)

  64266

  Binance Coin (BNB)

  585.36

  Dogecoin (DOGE)

  0.12

  Litecoin (LTC)

  74.06

  Theta (THETA)

  1.52

  Haute Couture
  Розклад Fashion Weeks

  Париж. Франція

  3 – 7 липня

  Париж. Франція

  Маямі. США

  14 – 21 липня

  Маямі. США

  Нью-Йорк. США

  9 – 14 вересня

  Нью-Йорк. США

  Лондон. Англія

  16 – 20 вересня

  Лондон. Англія

  Мілан. Італія

  20 – 26 вересня

  Мілан. Італія
  Подробиці з модних показів
  Вибір українців 🚘
  Які нові легкові авто купували у червні
  1
  Toyota Toyota
  456
  2
  Renault Renault
  327
  3
  Volkswagen Volkswagen
  263
  4
  Hyundai Hyundai
  172
  5
  Skoda Skoda
  168
  6
  Mitsubishi Mitsubishi
  162
  7
  BMW BMW
  120
  8
  Nissan Nissan
  102
  9
  Mercedes Mercedes
  94
  10
  Ford Ford
  87
  Детальніше
  Love is... 💙💛
  За що ми любимо Вінницю
  Водонапірна вежа

  Водонапірна вежа

  Фонтан «Roshen»

  Фонтан «Roshen»

  Вареники з вишнею

  Вареники з вишнею

  Double-decker

  Double-decker

  Готель «Савой»

  Готель «Савой»

  Вiдвiдати мiсто після перемоги

  Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

  Прийняти