Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Блокада Криму: в мережі з'явилися перші знімки підготовки до акції

20 вересня 2015, 11:25

Кримські татари та громадські активісти заблокували Чонгар

Ун.п.Чонгар(Херсонська область)наадмінграніцез Кримомучасники"ГромадянськоїблокадиКриму"перекривають дорогуіоблаштовуютьсядляпроведення тривалоїакції.

Як повідомляє вFacebookВалеріяИвашкина, яка знаходитьсяна місціподії,наЧонгарізібралося близькосотнібійцівДУК"Правийсектор".

Такожвстановленийвеликий військовий намет, ав адміністративній будівлінавпротирозгорнулипольовукухню.

"ПСвстановлюєважкібетонні урни...Спеціально підактивістівмалюватимутьзебру,щоб забезпечити безпеку", -зазначила вона.

Реклама

За словамиІвашкін, вантажівокпоблизуЧонгаразараз немає, ав ДАІводіїв попередилине їздити20 вересня внапрямку кордону.

На місціподіїприсутнійглава МеджлісуРефат Чубаров, кримські татари,активісти.Заступникначальника УВСХерсонськоїобласті ІлляКіватакож знаходитьсяна місці проведення акції.

В тренді
З'явилося відео початку пожежі в одеському коледжі, зняте студентом

Як відомо, 8вересня лідеркримськотатарського народу Мустафа Джемілєв,Рефат Чубарові віце-президентВсесвітнього конгресу кримських татарЛенурІслямовоголосилипро підготовкуакції "ГромадянськаблокадаКриму".

Вони представилидокумент"Вимогиучасників громадянськоїблокадиКримудо влади РФ", в якому перерахованіряд вимогдо влади РФ, серед них- звільненняукраїнських політв'язнівНадіїСавченко,ОлегаСенцова,ОлександраКольченка,ОлександраКостенка,АхтемаЧийгоза,МустафиДегерменджі,АліАсановаіТаїраСмедляєва, припиненняпереслідуваннякримських татар, вільніумови роботи дляукраїнських ЗМІта іноземних журналістів, атакож зняття заборонина в'їзддо Кримулідерамкримськотатарського народу.

16 вересняЧубаровоголосив про те,що 20 вересня о 12:00длявантажівокбудуть перекритівсі тридороги, що ведутьз материковоїУкраїнивКрим.Він також зазначив, що пересуваннялюдейі легкових автомобілівбудебезперешкодним.

ПізнішеЧубаровзаявив, щоне виключає, щослідом за "продуктовоюблокадою"анексованогоКримукримські татарибудутьдомагатисяприпинити постачанняелектроенергії напівострів.

Всі подробиці в спецтемі Блокада Крыма

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...