Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Німецька корпорація в обхід санкцій виготовляє турбіни для Криму – ЗМІ

20 грудня 2015, 12:17

Газотурбінні установки можуть стати вирішенням питання виробництва електроенергії в Криму

Siemens в обхід санкцій виготовляє турбіни для Криму.

Siemens в обхід санкцій виготовляє турбіни для Криму.

Німецька корпораціяSiemensв обхід санкційвиробляєтурбінидля Криму,пише ZN.UA.

Газотурбінні установкиможуть статибазовимидля вирішення питаннявиробництва електроенергіїна Кримському півострові.ПеревагоюГТУє широкий діапазонпалива дляроботи – відприродного газудоважкихнафтопродуктів ісирої нафти.

"Длярозвитку інфраструктури "Кримськогофедерального округу",застосовуються стандартнітендерні процедури,де переможецьпризначаєтьсязаздалегідь -не в Криму, і не такзваноюкримською владою", -зазначає видання.

Реклама

Так, влітку2014інжинірингова компанія "Технопромекспорт", що входитьв структуруДК"Ростех"була обранаголовним підрядникомдля будівництва новихенергоблоків ТЕСвСімферополі та Севастополі.

Згідно з планомзакупівлікомпанії "Технопромекспорт"на 2015 ріксума майжев4200000000рублів (близько$62 млндол.)Передбаченана оплатупоставоквКримпарогазових установокв комплекті згенераторамиі допоміжним обладнанням.Кінцевимипунктами призначенняустаткування єСімферополь і Севастополь.

"Технопромекспорт" оголосив тендерна поставкутурбін,генераторівта допоміжногообладнання для чотирьохПГУ всерпні2015 року,однакмісцемпризначенняпоставоку документах вказанане Крим, аТамань,де ніби збираютьсябудуватипотужнуТЕС.

"НасправдіноваТЕСна Тамані- цевіртуальнийпроміжнийпунктматеріально-технічноїкомплектаціїдодатковихгенеруючих потужностейдля Криму.Все це для того, щобвивести з-підсанкційногоудару німецькихдрузівПутіна іМордашова", – відзначаєЗМІ.

"Судячи з усього,вМоскві вважають, щорежим санкційможна обійти,адже виробникГТУ-спільне підприємство "СТГТ" з приватним, а недержавнимспівзасновником(Мордашов)з російського боку, зареєстрованеі розташованена території РФ,вПівнічно-Західному федеральномуокрузі, новобудоваТЕС -також на територіїРФ, у Південномуфедеральному окрузі,вТамані.Ну а вразі їїпереміщенняз віртуальногопунктув реальнийкуди-небудь на якусь іншу територію "Кримськогофедерального округу"це вже будекомпетенцією виключнозамовника і підрядникаТЕС -знову жросійських компаній"Ростех" і "Технопромекспорт"(материнськаі дочірнякомпанії)", – пишеZN.UA.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...