Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

У Криму запропонували поставити телевежі для мовлення на Україну

11 червня 2016, 06:52

Аксьонов заявив, що в Україні потрібно транслювати новини, що показують, що на півострові панує мирне і спокійне життя

У Криму хочуть поставити телевежі уздовж кордону з Україною.

У Криму хочуть поставити телевежі уздовж кордону з Україною.

У анексованомуРосієюКриму"депутатпарламенту"ВалерійАксьоновзапропонуваввстановитивздовжукраїнського кордону,атакожвЧорномуморітелевежідлятрансляціїнатериторію,підконтрольнуукраїнськоївлади,повідомляють "РИА Новости".

За задумомАксьонова,одинзретрансляторівпотрібнобудепоставитивморінавпротиОдеси.Зайогословами,забезпечитимовленняросійськихпропагандистськихканалівуньогопопросилиукраїнці,якінібито"наслухалисягидот"українськоготелебаченняіцікавляться,чомуне будуютьКерченський міст.

Засловами"депутата",потрібноприділятибільшеувагипросуваннюКриму,щобпоказувати,щонапівостровіпануємирнеіспокійнежиття.

Нагадаємо,будівництвоКерченськогомоставокупованомуРосієюКримупочалося 17серпня2015 року.Наданиймоментосновною транспортноюартерією,що зв'язуєКримзматериковоюРосією,єКерченськапоромнапереправа,наякійзбираютьсячергизмашин.

УміністерствітранспортуРФзаявляли,щозабезпечатьвідкриттяавтомобільногорухупо Керченськіймостудо грудня2018 року,арухпоїздів-в 2019році.

8червня виданняForbesз посиланнямнаданісвогоджерелаповідомило,щокомпаніяСГМросійськогомільярдераАркадіяРотенбергане можебудуватимістчерезКерченську протокузапланованимитемпамичерез затримкуфінансування.

РосіяанексувалаКримпіслянезаконногореферендуму 16березня2014 року.ПриєднанняпівостровадоРФ невизнаєтьсяУкраїноюібільшістюкраїнсвіту.

В тренді
Експерт назвав оригінальну версію загострення на Донбасі

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...