Вибух в коледжі в Керчі: в Росії заявили про "український слід"

17 жовтня 2018 15:13

В результаті вибуху загинули 10 осіб, 50 – постраждали

УРосіїзаявилипро"український слід"у справіпро терактвкерченськомуПолітехнічномуколеджі.Про церозповівпершийзаступник головикомітетуРадиФедераціїз оборониФранцКлінцевич.

"Не думаю, що рука "Ісламської держави" здатна дотягнутися до Керчі. Все це більше схоже на український слід", - заявив він
.

Нагадаємо, сьогоднів Політехнічному коледжі, розташованому на вулиці Войкова в окупованій Керчі, стався вибух.Раніше ми писали про те, що в результатівибуху в політехнічному технікумі 10 осіб загинули.

Якмивжеписали,вколеджіпередтим,яктампрогримівпотужнийвибух,намагалисязахопитизаручників.Умісцевих"правоохоронців"вжеєорієнтуванняназлочинця.Нимможебутихлопецьвіком25-30років,якийпотрапивнакамериспостереження.Ухлопцябула зброя,і,імовірно,вибухова речовина.також з'явилося відео з місця події.

Пізніше очевидці розповіли про стрілянину в коледжі перед вибухом.Керченськийстрілоквлаштуваввибухпіслятого,якуньогозакінчилисяпатрони.Цесталосявкоридорінапершомуповерсі.Саметамівініпідірвавбомбу.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися
Читайте Segodnya.ua у Google News

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти