Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Єпископа Московського патріархату не впустили в храм на Волині, який перейшов в ПЦУ

13 січня 2019, 15:40

Районний голова закликав УПЦ МП "прямо говорити людям" про те, що центр її управління знаходиться в Москві

Фото: facebook.com/Orthodox.in.Ukraine

Фото: facebook.com/Orthodox.in.Ukraine

В одному з сіл на Волині після переходу місцевої парафії в Православну церкву України єпископа Української православної церкви Московського патріархату на впустили в храм.

Про це на своїй сторінці в Facebook розповів голова Маневицької райдержадміністрації Волинської області Андрій Линдюк

"Сьогодні в село Красноволя, громада якого провела процедуру переходу до Православної церкви України, приїхав єпископ Волинський УПЦ (РПЦ) Нафанаїл з іншими священиками, я так розумію, щоб показати, що ніякого переходу немає. Але в храм місцеві жителі його не допустили. Отже, остання спроба залишити громаду в Російській православній церкві не вдалася!" - повідомив
Линдюк.

1547386320.8868

Чиновникнагадавпросвого конституційного обов'язкузабезпечуватизаконністьіправопорядок,додержанняправісвободусіхгромадянвдовіреномуйомурайоні,алезакликавУПЦ(МП)"прямоговоритилюдям"про те,щоїїцентруправліннязнаходитьсявМоскві.

Реклама

ГлаваМаневицькоїРДАтакожнавів доказитого,щоКолківськеіМаневицькеблагочиння,яківсяВолинськаєпархіяУПЦМПвцілому,відносятьсядоРПЦ.

50263899_2428122980592774_5813865407735398400_n

В тренді
На Донбасі бойовики влаштували дев'ять обстрілів: в хід пішла заборонена зброя
Фото: "Сьогодні"

Нагадаємо, що релігійній громадіКрасноволіпогрожувалисудомзаперехіддоПЦУ, незважаючинате,щозаперехідпроголосували90%парафіянцеркви.

Митакожписали,щопісляпереходузУПЦМПвПЦУприходуселаДоброгорщавХмельницькійобластімісцевийблагочиннийМосковськогопатріархату Володимир Заєцьпригрозивпоказативіруючим "кузькіну мать".

Вартозазначити,щостаномнасьогоднішнійденьдопомісноїцерквиУкраїниприєдналисялишедваприходунаВолині.КрімКрасноволі,це парафіяни Свято-Різдво-БогородичногохрамуселаМерваГорохівського району.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...