З Львівської галереї мистецтв зникли старовинні книги на десятки мільйонів доларів – директор

5 січня 2017, 13:14

Олена Мельник

Перевірка поки торкнулася тільки кириличних стародруків. Керівництво галереї підозрює, що могли зникнути старовинні книги німецькою, польською та іншими мовами

ГенеральнийдиректорЛьвівськоїгалереїмистецтвТарасВознякзаявивпро зникненнязгалереї95-тиунікальнихстаровиннихдрукованихвидань.Їхвартістьначорномуринкуможедосягтидесятківмільйонівдоларів,пише zaxid.net.

Реклама

ЗасловамиТарасаВозняка,перевіркапокиторкнуласятількикириличнихстародруків."Очевидно,щорозкрадалосявсецедесятиліттями.Мипокищене перевірялистаровиннікнигинімецькою,польською та іншими мовами.Вонищебільшеімпортопривабливі",-розповіввиданнюТарасВозняк.

Відзначається, що керівництво галереї вже заявило про пропажу в СБУ і поліцію.

"Ми хочемо все зробити максимально публічним, щоб справу була неможливо зам'яти", – зазначив Тарас Возняк.

У прес-службі поліції Львівської області сайту "Сегодня.ua" повідомили, що директор Львівської галереї мистецтв дійсно подав заяву про зникнення стародруків. У той же час правоохоронці додають, що в заяві не вказано ні вартості, ні кількості зниклих рідкісних видань.

"До Головного управління Національної поліції у Львівській області заява надійшла вчора ввечері, 4 січня. Вирішується питання правової кваліфікації, і встановлюємо обставини. Звернення надійшло про те, що під час ревізії виявлено відсутність стародруків. Кількість в заяві не вказано", – розповіла керівник прес-служби поліції Львівській області Світлана Добровольська.

В тренді
У Кременчуці учень вирішив "покінчити з собою" через відібрані на уроці чіпси
В тренді
В Одеській області лікар наживався на хворих пацієнтах – подробиці (відео)
В тренді
Залишила на дитячому майданчику і пішла: у Маріуполі горе-мати покинула 2-річну дитину

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти