Рекордсмени Одеси: велосипедист-силач, Рапунцель і кіт-старожил

19 березня 2017, 11:35

Поліна Мординська

Одесити відрощують волосся до п'ят, буксирують багатотонні автобуси, тренують найвитриваліших собак і пишаються хвостатими довгожителями

Одесаславитьсяне тількиморем,алеіжителями,якіне втомлюютьсядивуватирекорднимидосягненнями.СамеунасживесучаснаРапунцель,волоссяякоїмайжедосягаєп'ят,ічоловік,який відбуксирував2-тоннийавтобус."Сегодня"зібраланайбільш незвичайнихрекордсменівостанніхроків.

РАПУНЦЕЛЬ.Чотирироки тому8-річнаодеситкаКаролінаЧервонюксталаофіційноювласницеюнайдовшоїдитячоїкосивУкраїні(їїволоссядосягло135см)."Зарадицьогобатьки нестриглидівчинкузсамогонародженняінадалістригтине збираються.Та йсамаКаролінане планує змінюватисвійобразмаленькоїпринцеси",-розповідаютьпредставникиНаціональногореєструрекордів.Аза словамибатьків,доглядзарекорднимволоссям-дужеклопіткасправа:митиволоссяможнатількизбальзамом,івідфенадовелосявідмовитися.

Реклама

.jpg_126

Рапунцель. Батьки не стригли волосся дівчинки з народження. Фото: rekord.ua

ВЕЛОСИПЕДИСТ-СИЛАЧ. Аось55-річнийІгорПіпавминуломуроціпідкоривфіксаторіврекордівсвоєю силоюіспритністю,відбуксувавши2-тоннийавтобусмайжена100метрів.Досягтитакихрезультатіводеситудопомігйого"залізнийкінь".Рекордсмензібравйогосамостійно,трохизмінившиконструкцію.Конструкторпояснив,щонаавторськомувелосипедіпростішекрутитипедалі,аджевелосипедистзнаходитьсявнапівлежачомуположенні.До речі,чоловіквстановлюваврекордвфутболцізнаписом"Дідусь не стар, дідусь superstar".

.jpg_125

Реклама

Приморський бульвар. Ігор Піпа на 100 м протягнув двотонний автобус на своєму велосипеді. Фото: rekord.ua

ХВОСТАТІ РЕКОРДИ.Не відстають від людей і домашні улюбленці одеситів. У 2013-му лайка Лада завоювала титул навитривалішої собаки країни в традиційному туристичному переході "100 кілометрів за 24 години по Поясу Слави". "Спочатку суворі судді були збентежені появою такого незвичайного учасника спортивного заходу, – зізнаються в Нацреєстр. – Але господиня собаки, одеситка Катерина Хомюк, проявила наполегливість: її лайці видали персональну картку з маршрутним листом для відміток на контрольних пунктах і номер учасника". Катерина і Лада пройшли маршрут за 22,5 години.

В тренді
Росія озброює бойовиків забороненими в світі мінами, які пастками розкидають на лінії фронту

___02

Кіт Веніамін. Хвостатий старожил радував господарів 21 рік. Фото: facebook.com

З 2016-мунагородиливОдесіінайстарішогокотаУкраїни-Веніаміна.На жаль,через кількамісяцівпісляфіксаціїрекордівхвостатийдовгожительпомер-йомубув21рікодинмісяцьі17днів."КітВеняназавждизалишитьсявреєстрівкатегорії "Живаприрода",-сказалаглаваНаціональногореєструрекордівЛанаВєтрова.

МОРЯК-РЕКОРДСМЕН.Не дивно,щовморській столиціУкраїниживеінаймолодшийвкраїнікапітандалекогоплавання.У2013-муодеситОлексійСтолярвпершепішоввмореввисокій посаді.Натоймоментйомубуловсього26років."Бажаннястатикапітаномбулойогозаповітною мрією",-кажутьпрорекордсменапредставникиНаціональногореєструрекордівіпідкреслюють,щоморякрозумів:длядосягненняметипотрібнобагатопрацювати.

Реклама

ГОНЩИК.Рекордсменомвнезвичайнійномінації"УкраїнськийпрориввMotoGP"в2015-мустав16-річниймотогонщикМикитаКалінін.За данимиреєструрекордів,гонкиMotoGPза значимістюможнапорівнятизОлімпійськимиіграми."Нагонкахвінбувєдинимпредставникомкраїни,уякійнемаєжодноїтрасидляпідготовкидо чемпіонатутакогорівня,-підкреслюютьвреєстрірекордів.-Нашомуспортсменудовелосяконкуруватизхлопцями,якіможутьрегулярнотренуватисянадомашніхтрасахабонабудь-якій іншійтрасівЄвропі".

НА "ЛАБУТЕНАХ".ВибраливОдесіінайшвидшубігункунашпильках.У2013-муМаринаШмідовапробігластометрівкуза13,62секундивтуфляхнашпильцівисотоюбільше9см."Рекордомбулаіучастьвзмаганнях68-річноїледі,яка,на жаль,не захотілаафішуватисвоєім'я",-нарікаютьфіксаторирекордів.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...
Хочеш бути в курсі останніх подій?
Підпишись на повідомлення. Показуємо тільки термінові і важливі новини.
Хочу бути в курсі
Я ще подумаю
Будь ласка, зніміть блокування повідомлень в браузері!

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти