В Одеській області українські військові та територіальна оборона відпрацьовують захист кордону

8 серпня 2014, 02:23

 Українські військові на навчаннях. Фото:

 Українські військові на навчаннях. Фото:

У північно-західнійчастиніОдеськоїобласті триваютьпланові заходиз відпрацюванняспільнихдійпідрозділамиВійськово-МорськихСил(ВМС) ЗбройнихСил(ЗС)Українитабатальйонівтериторіальноїоборони,які виконують завданняз прикриттядержавного кордонуУкраїни.

Якповідомиливпрес-центрі командуванняВМСЗСУкраїни,основноюметою заходівє вдосконаленнявзаємодіїміжпідрозділамивійськбереговоїоборони,морськоїавіації,батальйонівтериторіальноїоборони тапідрозділамиДержавноїприкордонноїслужбиУкраїнипід час виконаннязавдань за призначенням.

З цієюметоюбули проведенібагатокілометровімаршіпевнихпідрозділів,входіяких, зокрема,відпрацьовановзаємодію злітальнимиапаратамиморськоїавіації.Вмаршахтакожвзяла участьважкабронетехнікавійськбереговоїоборони,якапересуваласядо полігонунаспеціальнообладнанійтехніці.

Врайонахпроведення заходівпобувавкомандувачВійськово-МорськимиСиламиЗбройнихСилУкраїниконтр-адміралСергійГайдук.КерівниквидуЗбройнихСилУкраїниособливу увагукомандирівіначальниківзвернувнанеобхідністьвчитися прийматирішення у нестандартнихситуаціях,атакожвумовахнедостатньознайомоїмісцевості.

7 серпня,наодному з військовихполігонівврайонімістаКотовськспільнопідвищувалисвоїнавичкивпольовихумовахособовий складбатальйонутериторіальноїоборони,військовослужбовцітанковогоіартилерійськогопідрозділівіморськіпіхотинці.За оцінкоюкомандирабатальйонуполковникаМиколиРадченко,всі поставленізавдання виконані,навчальні цілідосягнуті.

Місцевіорганивладибулисвоєчасносповіщеніпро проведені заходи.

В тренді
У Карпатах вдарив червневий мороз: з'явилося фото засніженої вершини

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти