В Одеській області українські військові та територіальна оборона відпрацьовують захист кордону

8 серпня 2014, 02:23

У північно-західнійчастиніОдеськоїобласті триваютьпланові заходиз відпрацюванняспільнихдійпідрозділамиВійськово-МорськихСил(ВМС) ЗбройнихСил(ЗС)Українитабатальйонівтериторіальноїоборони,які виконують завданняз прикриттядержавного кордонуУкраїни.

Якповідомиливпрес-центрі командуванняВМСЗСУкраїни,основноюметою заходівє вдосконаленнявзаємодіїміжпідрозділамивійськбереговоїоборони,морськоїавіації,батальйонівтериторіальноїоборони тапідрозділамиДержавноїприкордонноїслужбиУкраїнипід час виконаннязавдань за призначенням.

З цієюметоюбули проведенібагатокілометровімаршіпевнихпідрозділів,входіяких, зокрема,відпрацьовановзаємодію злітальнимиапаратамиморськоїавіації.Вмаршахтакожвзяла участьважкабронетехнікавійськбереговоїоборони,якапересуваласядо полігонунаспеціальнообладнанійтехніці.

Врайонахпроведення заходівпобувавкомандувачВійськово-МорськимиСиламиЗбройнихСилУкраїниконтр-адміралСергійГайдук.КерівниквидуЗбройнихСилУкраїниособливу увагукомандирівіначальниківзвернувнанеобхідністьвчитися прийматирішення у нестандартнихситуаціях,атакожвумовахнедостатньознайомоїмісцевості.

7 серпня,наодному з військовихполігонівврайонімістаКотовськспільнопідвищувалисвоїнавичкивпольовихумовахособовий складбатальйонутериторіальноїоборони,військовослужбовцітанковогоіартилерійськогопідрозділівіморськіпіхотинці.За оцінкоюкомандирабатальйонуполковникаМиколиРадченко,всі поставленізавдання виконані,навчальні цілідосягнуті.

Місцевіорганивладибулисвоєчасносповіщеніпро проведені заходи.

Реклама

В тренді
Бойовики знову атакували мирних жителів: у Попасній розірвалася ракета і почалася пожежа

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Читайте Segodnya.ua у Google News

Реклама

Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з правилами використання файлів cookie.

Прийняти