Лузан і Четверікова принесли 15-ю медаль Україні!

Людмила Лузан принесла Україні ще одну медаль. Після бронзової нагороди у спринті на каное-одиночці українка завоювала срібло в змаганнях каное-двійок в парі з Анастасією Четверіковою! І все це – за два дні поспіль!

Показати ще
Від Світоліної до баранів для Паші огли: п'ять найкрутіших медалей України в Токіо

Еліна Світоліна, Парвіз Насібов, Людмила Лузан, Олена Старікова та Ігор Рейзлін - скільки ж ви наших нервів з'їли на Олімпіаді... Дякуємо вам за це!

В закладинки
Прапор України на закритті Олімпіади-2020 довірили дворазовій призерці Ігор

Нести прапор України на закритті Олімпійських ігор в Токіо довірили дворазовій призерці Олімпіади-2020 Людмилі Лузан. Спортсменка сама не очікувала, що її удостоять такої честі

Хижняк підвів: Україна без другого "золота" посипалася в медальному заліку Токіо

7 серпня Україна вже встигла поповнити свою скарбничку двома срібними медалями. Хоча всі ми сподівалися, що боксер Олександр Хижняк принесе друге "золото" Токіо

"Це неймовірне щастя": перші слова українки після другої медалі в Токіо

Людмила Лузан стала дворазовою олімпійською призеркою Токіо - до "бронзи" в спринті на каное-одиночці українка додала "срібло" у веслуванні на каное-двійці в парі з Анастасією Четверіковою

15-та медаль! Українки завоювали "срібло" у веслуванні на каное  hot

Українки Людмила Лузан і Анастасія Четверікова завоювали срібну медаль Олімпійських ігор в Токіо у веслуванні на каное-двійці на дистанції 500 м!

Три півфінали у веслуванні: українці ударно виступили 6 серпня на Олімпіаді

6 серпня стало успішним днем для українських гребців на Олімпійських іграх в Токіо. Всі представники України, що виступають у веслуванні, пробилися до півфіналу

"Я матом злюся, а у неї кров тече по руці": Тренер – про героїчну бронзу Лузан

Микола Мацапура розповів, завдяки чому його підопічна Людмила Лузан здобула медаль на першій в історії Олімпійських ігор жіночій 200-метрівці на каное-одиночці

Зворотний бік медалі: "бронзова" Лузан показала, на які жертви йде заради перемоги

Рано вранці 5 серпня українська каноїстка Людмила Лузан завоювала для України бронзову медаль Олімпійських ігор в Токіо. Але мало хто знає реальну ціну перемоги

Дванадцята медаль України! Як нагороджували Людмилу Лузан  photo

5 серпня у Токіо відбувся перший в історії Олімпіад фінал жіночого каное-одиночки на дистанції 200 метрів, і серед призерок опинилася представниця України

Мамо, я це зробила! Перші слова Лузан після бронзи Олімпіади

24-річна красуня з Івано-Франківська Людмила Лузан емоційно прокоментувала бронзову медаль, здобуту в олімпійському спринті в Токіо на каное-одиночці

Бронза на фотофініші! Каноїстка Лузан принесла Україні дванадцяту медаль Олімпіади  photo

24-річна Людмила Лузан вигризла третє місце на фініші 200-метрівки, і тепер у збірної України на Олімпіаді в Токіо 12 медалей - 1 золота, 2 срібні та 9 бронзових

Заявка на медаль! Українка з рекордом стартувала на Олімпіаді-2020

Українка Людмила Лузан виграла першу в історії Олімпійських ігор жіночу гонку в дисципліні каное-одиночка на дистанції 200 м! Ще одна українка зупинилася в чвертьфіналі

Рекорд України! Каноїстка, яка здирала руки до м'яса, виграла чотири медалі Євро  play

Людмила Лузан здобула історичну для українського спорту колекцію медалей на чемпіонаті Європи в Польщі - красуня з Івано-Франківська виграла два "золота", "срібло" і "бронзу"