Українці в НБА: Михайлюк в запасі, Лень в старті набирає 9 очок

8 листопада 2018, 11:43

"Лейкерс" здолали "Міннесоту" в НБА, Леброну не вистачило передачі до тріпл-дабла

Олексій Лень в матчі проти "Нью-

Баскетболісти "Лос-Анджелес Лейкерс" обіграли "Міннесоту Тімбервулвс" в домашньому матчі регулярного чемпіонату НБА. Зустріч, що відбулася в середу в Лос-Анджелесі, завершилася з рахунком 114: 110 (30:32, 35:35, 21:21, 28:22) на користь господарів паркету. "Міннесота" зазнала четвертої поразки в регулярному чемпіонаті поспіль.

У складі "Лейкерс" дабл-дабл зробив Леброн Джеймс (24 очка + 10 підбирань), якому лише однієї передачі не вистачило до тріпл-дабла. Найбільшу кількість очок "Тімбервулвс" приніс Деррік Роуз – 31, дабл-дабл в активі його партнера по команді Таджа Гібсона (16 очок + 11 підбирань).

Український баскетболіст "Лейкерс" Святослав Михайлюк не отримав ні хвилини ігрового часу.

В іншому матчі дня "Атланта" на своєму паркеті поступилася "Нью-Йорк Нікс" з рахунком 107: 112. Український центровий господарів Олексій Лень вийшов у стартовій п'ятірці, відіграв 16 хвилин і за цією час набрав 9 очок, зробив 5 підбирань і блок-шот.

Раніше ми писали, що українець
Михайлюк в матчі НБА влучив у кошик лише в одному кидку з п'яти."Лейкерс" зСвятославомМихайлюкомпрограв"Торонто",провалившипершучверть.