Фуркад виграв гонку переслідування, українці – за межами топ-20

17 березня 2018, 17:08

Прима відіграв сім позицій, а Підручний програв 17

Фото AFP

Фото AFP

У норвезькому Холменколлені завершилася гонка переслідування серед чоловіків в рамках восьмого етапу Кубка світу з біатлону.

Переможцем гонки став француз Мартен Фуркад. Він допустив два промахи, але зумів випередити на 18 секунд італійця Лукаса Хофера, який змазав тільки один раз. Третє місце зайняв норвежець Йоханнес Бе. У його пасиві чотири неточних постріли.

Українець Артем Прима, який стартував 33-м, зумів поліпшити свої позиції і з одним промахом зайняв 26-е місце.

А ось Дмитро Підручний гонку провалив – українець виходив на трасу 21-м з хвилинним відставанням від лідера, але допустив чотири промахи і в підсумку посів лише 38-е місце.

Гонка переслідування:

1. Мартен Фуркад (Франція) – 31: 31.6 (1-0-1-0)
2. Лукас Хофер (Італія) +18.1 (1-0-0-0)
3. Йоханнес Бе (Норвегія) +32.5 (1-2-0-1)
...
26. Артем Прима (Україна) +2: 05.4 (1-0-0-0)
38. Дмитро Підручний (Україна) +2: 48.0 (1-0-3-0
)

Ранее сегодня українські біатлоністки посіли восьме місце в естафеті ,деперемогувідсвяткувалифранцуженки.

Нагадаємо, що збірна України з біатлону буде бойкотувати останній етап Кубка світу в Тюмені. МіністерствоприйнялорішеннязаборонитиукраїнськимспортсменамвиступативРосії.