Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Росіяни вимагають покарати кращого біатлоніста світу Мартена Фуркада

18 лютого 2017, 13:18

СБР зажадав від IBU покарати французьких біатлоністів Мартена Фуркада і Арістіда Бега за "нападки" на Логінова

Мартен Фуркад. Фото AFP

Мартен Фуркад. Фото AFP

ПрезидентСоюзубіатлоністівРосії(СБР)ОлександрКравцовнаправивлистнаім'яглавиМіжнародногосоюзубіатлоністів(IBU)АндерсБессеберга,вякомузажадавпокаратифранцузькихбіатлоністівМартенаФуркадаіАрістідаБегаза"нападки"наросіянинаОлександраЛогінова.

Текстлиста, якийдатовано31 січня іпідписаноКравцовим,призводитьсайтнорвезькоготелеканалуTV2
:

"ОскількиБегіФуркадєчленамизбірноїФранціїіберуть участьвміжнароднихзмаганнях,що проводятьсяпідегідоюIBU,мизакликаємовасякпрезидентацієїавторитетноїміжнародноїорганізаціївжити найрішучіших заходівдисциплінарногохарактерущодоспортсменів,що дозволяютьсобіпублічні образичестіігідностісуперника,якийназаконнихпідставахповернувсядо змаганьпіслядискваліфікаціїіякийвданийчасє"чистим"у відповідності з усімаправилами",-йдетьсявлисті.

В тренді
"Шахтар" – "Бенфіка": онлайн матчу 1/16 фіналу Ліги Європи

Логіновповернувсядо змаганьвкінці2016роки післявідбуттядворічноїдискваліфікаціїзадопінг.31січня2017рокуспортсменувиповнилося25років.СБРвсвоєму акаунтівмережіInstagramпривітавросіяниназднемнародження.Усвоємуповідомленніпідданим записомМартенФуркадназвавдискваліфікаціюЛогінова"однимзкращихйоготрофеїв".Пізнішефранцузвидаливсвійкоментар.БегвсічнітакожзалишивзаписусвоємумікроблозівTwitter,вякомуназвавЛогінова"шахраєм".

Реклама

Нагадаємо,щоМартенФуркад-лідерсезонувбіатлоні.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...