Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Кличко: "Мені ще не зустрічався суперник, який би відносився до мене з подібними зарозумілістю і неповагою"

16 листопада 2014, 09:47

Після першого нокдауну у Володимира боліли кісточки пальців

 

Володимир Кличко нокаутував

  Володимир Кличко нокаутував

Чемпіонсвітувсуперважкійвазіза трьома версіямиукраїнецьВолодимирКличконадавзвітпро"виховну роботу"з екс-претендентомнатитулIBFболгариномКубратомПулєвим.

- Меніще незустрічавсясуперник, який відносивсяби до мене зподібноюзарозумілістюібуквальновипромінювавнеповагу,-сказавКличко.-Алевсемаєсвоюціну,і ціна булазаплачена.Однак слідзазначити,щоПулєвбувнеймовірновпевненийвсобі,навітьсамовпевнений. Але він незрозуміввчому різницяміж останнімсуперником,впослужномусписку якогобула21перемогата 23поразки,ітаксказати"Лігоючемпіонів".Іза це вінзаплативсповна.Ядавйомуурок.До речі,ДевідХейпісляподібногоморалізаторстватеж ставкращим. БажаюПулєвуякнайшвидшогоодужаннята подальшогозаняттяспортом.Він добрепроявивсебенарингу.Боксуватипротинього було непросто,не відразувдалосяпідібративірнудистанцію. Ятакожпо ходубоюнамагавсястримуватиемоції.Менедужездивувало те,щопісляпершогопропущеноголівогохукавпершомураунді,Пулєвотямився,хочапісляцьогопанчау менеболіликісточки пальців.Алевінвставі продовживбій.По ходубоюу мене невиникалопроблем,янінасекунду невтрачавконтрольнадходомпоєдинку.Менітакождопомігдосвід.ВивчавПулєваз серединилипня.

Слідзазначити,щопереважначислоглядачіввареніскладалиболгарськівболівальники.

Реклама

- Я неочікуваві був дужездивованийкількістьболгарськихуболівальників,- продовживКличко.-Однакскажучесно,що менінабагатолегшебоксувати,колизалвболіває проти.

ДжонатонБенкс,наставникКличка,назвавболгарина"жорсткимсуперником".

В тренді
УЄФА виключив "Манчестер Сіті" з єврокубків на два роки: жах для Зінченка і Гвардіоли
Клуб Гвардіоли - на два роки поза єврокубками

- Язнав,що це будежорстокийбій,боПулєвжорсткийсуперник,-зазначивБенкс.-Крімтого,йогопідбадьорювавфактпроведеннятакоговеликогобою,алеВолодимирпростовиявився набагато-набагатосильнішим.

Нагадаємо,щоКличконокаутувавПулєвавп'ятомураунді.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...