Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Мер Києва Кличко поділився спогадами про Мохаммеда Алі

4 червня 2016, 21:01

Віталій Кличко підкреслив, що вдячний долі за те, що отримав можливість познайомитися з Мохаммедом Алі

Мохаммед Алі. Фото: lenta.ru

Мохаммед Алі. Фото: lenta.ru

МерКиєваВіталійКличкозаявив,щовдячний долізате,щобувзнайомий зМохаммедомАлі,якоговінназвавпростоюу спілкуваннілюдиною-приємною,теплоюівідкритою,передає прес-служба Київськогоміськогоголови.

"Пішов зжиттяМохаммедАлі,азнимпішлацілаепохавспорті,епохавбоксі.Наврядчиможназнайтилюдину, яка зробилаббільшедляпопуляризаціїцьоговидуспорту.Наврядчиможназнайтилюдину,заякоюбипішлидесяткиісотнімільйонівхлопчаківповсьому світу,намагаючисьстатитакимиж,якМохаммедАлі",-зазначивКличко.

Вінпідкреслив,щовдячний долізате,щоотримавможливістьпознайомитисязМохаммедомАлі,неодноразовобачитисяіспілкуватисязним."Не дивлячисьналегендарністьізначимістьособистості,вінбувпростоюу спілкуваннілюдиною-приємною,теплоюівідкритою.Явдячний долізате,щодаламеніможливістьволодітитимжетитулом,якимколисьволодіввеликийАлі",-підкресливКличко.

"Висловлююспівчуттяблизьким,родичамівсімшанувальникамвзв'язкуз цієювеличезноювтратою.Але,МохаммедАліпродовжуєжитивнашихсерцях.Іжититакдовго,якдовгомийогобудемопам'ятати",-сказавВ.Кличко.

Нагадаємо, легендарнийбоксерМухаммедАліпомерна75роціжиттяв США.

Реклама

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...