Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Василь Ломаченко з розсіченням познущався над суперником в США

6 серпня 2017, 07:58

У десятому поєдинку в профі Ломаченко достроково переміг колумбійця Мігеля Марріагу, який жодного разу не був в нокауті


Марріага відмовився виходити на восьмий раунд

Марріага відмовився виходити на восьмий раунд

УкраїнськийчемпіонWBOу другій напівлегкійвазіВасильЛомаченковранців неділюпровівсвійювілейнийдесятийпоєдинокнапрофесійномурингу.БійпротиМігеляМарріаги зКолумбіїпройшовнаареніMicrosoft TheaterвЛос-Анджелесі,арингрозмістилипрямонасцені.Нашсайтпроводив онлайн бою Ломаченко – Марріага.

Ломаченкобувявнимфаворитомбоюзмінімальнимкоефіцієнтомнаперемогу-всього1.01.Українецьвиправдававансиівпевненопереміг.Марріагадвічіпобуваввнокдауні-утретьомуісьомомураундах,анавосьмийвиходитивідмовився.Васильпростознущавсянадсуперником:затискавсуперникавкутістукавпоголовірукавичкою,самйшоввкутівимагавударів,йшовнаМарріагубеззахисту.УчетвертомураундіуЛомаченкавідкрилосярозсіченнянадлівимоком,алевкуткуукраїнцявдалосяшвидкозупинити кровотечу.

"ЯкмашинаЛомаченкопроходитьсвоїхсуперників",-говоривамериканськийкоментатор.

Нагадаємо, що напередодні стали відомі гонорари боксерів. Ломаченко отримаєв15разівбільшеМарріагі:750 тисячдоларівпроти50тисяч.

ЯК ПРОЙШОВ БІЙ ЛОМАЧЕНКО – МАРРІАГА ПО РАУНДАХ:

1 раундЛомаченкозайнявцентррингу.Українецьпоки нефорсуєподії,пристрілюється,аМарріагаінодінамагаєтьсяатакувати,алейогоударивцільне потрапляють.ВесьпершийраундМарріагатікав,аЛомаченконаступав,алемайжебезакцентованихударів.

2 раундПочавЛомаченкоатакуватиз усіх боків,багатовикидаєударів,алепоки невкладаєтьсявних.ПеревагаЛомаченкасерйозна.ШансМарріаги-"зловити"ударомукраїнця.Вкінціраундупроходятьдва удариуколумбійця

В тренді
УЄФА виключив "Манчестер Сіті" з єврокубків на два роки: жах для Зінченка і Гвардіоли
Клуб Гвардіоли - на два роки поза єврокубками

3 раунд Продовжує Ломаченко "переслідування" свого суперника, а той буде робити періодичні спроби пробивати назустріч. Батько Ломаченка просить сина тримати дистанцію. Нокдаун! Після удару Ломаченка Марріага відлетів в іншу частину рингу. В кінці почав знущатися над суперником Василь, зайшовши в кут і вимагаючи ударів. Веселий раунд, попрацював вдосталь на публіку українець

4раунд Ломаченко робить все, що хоче. Йде на суперника головою вперед, але суперник все одно не може потрапити. У кінцівці раунду у Ломаченка над лівим оком відкрилося пристойне розсічення після зіткнення головами. "Навіщо, Вася" – запитує батько боксера.

5 раунд Кров вдалося зупинити. Ломаченко додав у швидкості, все більше ударів завдає. Знову знущається українець: затиснув в кут суперника і постукав йому по голові рукавичкою.

6 раунд Батько Ломаченка просить сина бути обережним після атак, але в швидкого Василя влучити дуже важко Марріазі. Українець часто пробиває в корпус, в кінцівці раунду вклався в серію ударів по голові. Втримався на ногах колумбієць, який ще жодного разу в кар'єрі не програвав за очками

7 раунд Почалася друга половина бою і Ломаченко включив новий рівень. Просто знищення суперника почав українець – викинув величезну кількість ударів, багато з яких влучилли в ціль. Нокдаун! Ще один нокдаун від
Ломаченка.

Реклама

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...