Друга молодість Кличка або бій з прицілом на Америку

16 листопада 2014, 15:41

Станіслав Шкапа Станіслав Шкапа

Українець здобув свою найефектнішу перемогу за багато останніх років

Кличко ефектно побив Кубрата. Фото

Кличко ефектно побив Кубрата. Фото

Це ж скількими небачилитакогоВолодимира!38-річнийКличкоздобувсвою найбільшефектнуперемогузабагатоостанніхроків.ОфіційнийпретендентКубратПулєврозбитийвпухіпрах- донокаутувп'ятомураундівінтричіпротернастилрингупередтим,якрозтягнутисянаньомуостаточно.

Але отпарадокс:хочаболгариніповалявсябільшеіншихсуперниківВолодимира,бійвидавцілкомконкурентний.Заслугатутобох.Пулєвнавітьнахапавшиударів,не сильновтратив ушвидкостіі викидавсвоїударивельмишвидкоінебезпечно.Але головне,щовінзробивдлявидовищності,-вивівіз себеКличка.

Добоюболгариннивпронерівнідопінг-умови,не прийшовнапрес-конференцію.Ужеврингувідразупочавбоксуватибрудно:нависав,душив,бивпо потилиці.ІВовазавівся!

Реклама

Завівсянесподівано.Цяперемога-63-ядляВолодимира(53-тянокаутом)притрьохпоразках.На початкукар'єриКличко-молодшийсаметакітрощивопонентів:йшоввперед,знищував.Алецітрипоразки(Пьюритті,Сандерс,Брюстер) нете,щобзлякалиВолодимира,аленавчилиобачностііпрагматизму.

Ефектнінокаути,звичайно,були івостаннівісімроків,якіКличкоє чемпіономсвіту.Пам'ятаєте, яквирубавЧемберсав 2010-му?Але сталосяцев 12-мураунді,після не надтофеєричногобоксу.АпротиПулєвазпершихсекундпішларубка.Володимирзабувпро обережність- і цепіслятравмибіцепсапід часпідготовкиі перенесеннябою- ібувблизький до того,щобвсезакінчитищевпершомураунді.АлеПулєвврятувався,інодівідвертотримаючисьзаукраїнця,щоб невпасти.

РизикдляВолодимираіснував,алечемпіон,який раптомповернувсявмолодість,вбивобохжирнихзайців:в 17раззахистивсвійчемпіонськийтитуліприніс задоволеннялюбителямбоксу.ЗурахуваннямпрямоїтрансляціїнаАмерикуі планівКличкапровестибійзаокеаном,цеважливо зточкизорупродажупоєдинку.

АперемогунадПулєвимприсвятивукраїнськимбійцям,зісловами "СлаваУкраїні!".ВденьбоюВіталійвідвідавгоспітальвГамбурзі,делікуютьсянашіпоранені.І один знихнавіть отримавможливістьподивитисябійвживу.

Реклама

ЩО ДАЛІ.Першимділом- народженнядитини,відразупіслябоюВолодимирвідправитьсядоХейденПанеттьєрі.Потім,очевидно,варточекативесілля,хочапараконкретнудату неназиває.Американськаактрисатількихочечас"щобповернутисявформу".Зацимиприємнимиклопотамипройдутьноворічнісвята,анаступного боюВолодимираварто очікуватина початку весни.

Якужезгадувалося,ведутьсяпереговорипро бійвСША,деВованебоксувавз 2008-го.Алевночінапрес-конференціїменеджерКличкаБерндБентеповідомив,що "прив'язуватисядо дативонине можуть"і що "пригледілиаренувЄвропі"."ВолодимирмрієповернутивродинупоясWBC, залишенийВіталієм.Томунамбуде цікавийпереможецьтитульногобоюСтіверн-Уайлдер(планується 17січня -Авт.),-сазавБенте. ТакожзгадавБрайантаДженнінгса-ризикпрогратиу Володимира,требасказати,невеликий,аамериканець,який тежпретендуєнабійзчемпіономWBC,вчепиться зашансоскаржитине одинпояс,авідразучотири.ЩеБентеговоривпро переможцябоюФ'юрі-Чісора.АБріггсана найближчий часвідмів.

Володимир,навпаки,згадавпроБріггса,абританціввиключив.Втім,можливо,вінхочедочекатисяїхнього бою29 листопада,щоброзумітизкимвестипереговори.

Підпишись на наш telegram

Лише найважливіше та найцікавіше

Підписатися

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...

Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти