"Александрія" всуху обіграла "Сталь" в чемпіонаті України

16 жовтня 2016, 15:53

Команда набрала 19 очок і посіла четверте місце в таблиці Прем'єр-ліги

"Александрія" - "Сталь" - 2:0. Фото vk.com/fcolexandria

В матчі 11-го туру української Прем'єр-ліги "Олександрія" обіграла "Сталь". Поєдинок в неділю вдень пройшов на стадіоні "Ніка" в Олександрії і завершився з рахунком 2:0 на користь команди Володимира Шарана.

Перший гол в матчі на 55-й хвилині забив півзахисник господарів Сергій Старенький, який вийшов один на один з воротарем "Сталі" і впевнено переграв Паньківа.

На 84-й хвилині нападаючий "Александрії" Станіслав Куліш, який вийшов на заміну, встановив остаточний рахунок.

Після цього матчу в активі "Александрії" стало 19 очок (четверте місце), а у "Сталі" залишилося 7 очок (десяте місце).