Чемпіони світу рулять! "Маріуполь" навіть у меншості обіграв "Дніпро-1"

28 червня, 19:20

Олег Люлька Олег Люлька

Азовська команда на своєму полі здолала дніпрян завдяки голам героїв молодіжного ЧС-2019 - Корнієнка і Кащука

У чемпіонаті України з футболу відбувся матч 28-го туру в нижній шістці. "Маріуполь" на своєму полі обіграв "Дніпро-1" з рахунком 2:1. Нагадаємо, сьогодні проходять й інші матчі Прем'єр-ліги. Дивитися онлайн "Десна" – "Динамо" можна в трансляції на нашому сайті.

Перемогу "Маріуполю" над "Дніпром-1" принесли голи тріумфаторів молодіжного чемпіонату світу-2019 – Корнієнка і Кащука, забиті в першому таймі матчу.

В середині другого тайму у "Маріуполя" був вилучений Муравський, а за його фол в ворота господарів було призначено пенальті, який реалізував форварда "Дніпра-1" Хобленко. Однак більшого гостям, навіть маючи на одного гравця в складі більше, домогтися не вдалося.

"Маріуполь" – "Дніпро-1" (2:1): огляд першого тайму

"Маріуполь" – "Дніпро-1" (2:1): огляд другого тайму

"Маріуполь" обіграв "Дніпро-1" – 2:1 – і посідає восьме місце в чемпіонаті України, всього на очко відстаючи від дніпрян. Саме ці команди з нижньої шістки, найімовірніше, і зійдуться з представниками ТОП-6 "Олександрією" та "Колосом" в плей-офф за путівку до Ліги Європи.

"Маріуполь" – "Дніпро-1" – 2:1
Голи: Корнієнко, 23, Кащук, 45+3 – Хобленко, 66 (пен.)
"Маріуполь": Гальчук – Дава, Муравський, Биков – Кирюханцев, Федорчук, Ігнатенко (Чех, 77), Мишньов (Топалов, 77), Корнієнко (Горбунов, 56) – Кащук (Фомін, 55), Кулаков (Чурко, 67)
"Дніпро-1": Юрчук – Адамюк, Сваток, Логінов, Цуріков – Кравченко (Ді Франко, 46), Когут – Тейлор (Супряга, 28), Вакулко, Назаренко (Булеца, 46) – Хобленко (Чичиков, 83)
Попередження: Ігнатенко, Муравський, Кулаков – Логінов, Сваток, Ді Франко
Вилучення: Муравський (65, Маріуполь – друге попередження)

Статистика матчу Маріуполь – Дніпро-1 (2:1)