Ми оновили правила збору та зберігання персональних даних

Ви можете ознайомитисЬ зі змінами в політиці конфіденційності. Натискаючи на кнопку «Прийняти» або продовжуючи користуватися сайтом, ви погоджуєтеся з оновленими правилами і даєте дозвіл на використання файлів cookie.

Прийняти

Календар футбольного сезону: чемпіонат і Кубок України, єврокубки, Євро-2016

13 липня 2015, 10:08

У чемпіонаті України нас чекає 182 матчі, перший "класико" - в середині жовтня

Футбольний сезон для українських клубів стартує 14 липня матчем за Суперкубок України в Одесі: зіграють "Динамо" і "Шахтар". Нижче – календар футбольного сезону 2015/16: всі тури чемпіонату України, дати вирішальних стадій Кубка України, матчі збірної України у відборі на Євро-2016, базові дати Ліги чемпіонів і Ліги Європи.

"Команда 14" – "Іллічівець" або "Сталь", рішення буде прийнято 14 липня.

komandy

СУПЕРКУБОК УКРАЇНИ

14 липня, Одеса
Динамо – Шахтар

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ

1-й тур
17 липня
Металург З – Зоря
18 липня
Олімпік – Чорноморець
Металіст – Карпати
Ворскла – Волинь
19 липня
Шахтар – Олександрія
Говерла – Дніпро
"Команда 14" – Динамо

2-й тур – 25 липня
Олександрія – Металург З
Говерла – Ворскла
Волинь – Шахтар
Динамо – Олімпік
Карпати – "Команда 14"
Зоря – Металіст
Дніпро – Чорноморець

3-й тур – 1 серпня
Металіст – Олександрія
Чорноморець – Динамо
"Команда 14" – Зоря
Олімпік – Карпати
Шахтар – Говерла
Металург З – Волинь
Ворскла – Дніпро

4-й тур – 8 серпня
Зоря – Олімпік
Олександрія – "Команда 14"
Волинь – Металіст
Дніпро – Динамо
Карпати – Чорноморець
Ворскла – Шахтар
Говерла – Металург З

5-й тур – 15 серпня
Олімпік – Олександрія
Металург З – Ворскла
Шахтар – Дніпро
Динамо – Карпати
Металіст – Говерла
"Команда 14" – Волинь
Чорноморець – Зоря

6-й тур – 29 серпня
Дніпро – Карпати
Олександрія – Чорноморець
Волинь – Олімпік
Говерла – "Команда 14"
Ворскла – Металіст
Шахтар – Металург З
Зоря – Динамо

7-й тур – 12 сентября
Динамо – Олександрія
Металіст – Шахтар
"Команда 14" – Ворскла
Металург З – Дніпро
Чорноморець – Волинь
Карпати – Зоря
Олімпік – Говерла

8-й тур – 19 вересня
Шахтар – "Команда 14"
Металург З – Металіст
Дніпро – Зоря
Олександрія – Карпати
Волинь – Динамо
Говерла – Чорноморець
Ворскла – Олімпік

9-й тур – 26 вересня
Олімпік – Шахтар
Чорноморець – Ворскла
Металіст – Дніпро
"Команда 14" – Металург З
Зоря – Олександрія
Динамо – Говерла
Карпати – Волинь

10-й тур – 3 жовтня
Говерла – Карпати
Металург З – Олімпік
Металіст – "Команда 14"
Дніпро – Олександрія
Шахтар – Чорноморець
Волинь – Зоря
Ворскла – Динамо

11-й тур – 17 жовтня
Олександрія – Волинь
Карпати – Ворскла
Зоря – Говерла
Олімпік – Металіст
Чорноморець – Металург З
Динамо – Шахтар
"Команда 14" – Дніпро

12-й тур – 24 жовтня
Ворскла – Зоря
"Команда 14" – Олімпік
Говерла – Олександрія
Шахтар – Карпати
Металург З – Динамо
Металіст – Чорноморець
Дніпро – Волинь

13-й тур – 31 жовтня
Зоря – Шахтар
Волинь – Говерла
Олександрія – Ворскла
Олімпік – Дніпро
Чорноморець – "Команда 14"
Динамо – Металіст
Карпати – Металург З

14-й тур – 7 листопада
Зоря – Металург З
Олександрія – Шахтар
Волинь – Ворскла
Динамо – "Команда 14"
Карпати – Металіст
Дніпро – Говерла
Чорноморець – Олімпік

15-й тур – 21 листопада
Олімпік – Динамо
Шахтар – Волинь
Металург З – Олександрія
Металіст – Зоря
Чорноморець – Дніпро
"Команда 14" – Карпати
Ворскла – Говерла

Реклама

16-й тур – 28 листопада
Карпати – Олімпік
Олександрія – Металіст
Волинь – Металург З
Дніпро – Ворскла
Зоря – "Команда 14"
Говерла – Шахтар
Динамо – Чорноморець

2016 рік

17-й тур – 5 березня
Шахтар – Ворскла
Олімпік – Зоря
Металург З – Говерла
Динамо – Дніпро
Металіст – Волинь
"Команда 14" – Олександрія
Чорноморець – Карпати

18-й тур – 12 березня
Дніпро – Шахтар
Волинь – "Команда 14"
Зоря – Чорноморець
Ворскла – Металург З
Олександрія – Олімпік
Карпати – Динамо
Говерла – Металіст

19-й тур – 19 березня
"Команда 14" – Говерла
Металург З – Шахтар
Олімпік – Волинь
Динамо – Зоря
Металіст – Ворскла
Чорноморець – Олександрія
Карпати – Дніпро

20-й тур – 2 квітня
Шахтар – Металіст
Ворскла – "Команда 14"
Говерла – Олімпік
Дніпро – Металург З
Олександрія – Динамо
Волинь – Чорноморець
Зоря – Карпати

21-й тур – 9 квітня
Динамо – Волинь
Карпати – Олександрія
Зоря – Дніпро
Олімпік – Ворскла
Металіст – Металург З
"Команда 14" – Шахтар
Чорноморець – Говерла

22-й тур – 16 квітня
Говерла – Динамо
Металург З – "Команда 14"
Олександрія – Зоря
Дніпро – Металіст
Ворскла – Чорноморець
Волинь – Карпати
Шахтар – Олімпік

23-й тур – 23 квітня
Олімпік – Металург З
Олександрія – Дніпро
Карпати – Говерла
Зоря – Волинь
Чорноморець – Шахтар
Динамо – Ворскла
"Команда 14" – Металіст

24-й тур – 30 квітня
Металіст – Олімпік
Волинь – Олександрія
Дніпро – "Команда 14"
Говерла – Зоря
Ворскла – Карпати
Шахтар – Динамо
Металург З – Чорноморець

25-й тур – 7 травня
Олімпік – "Команда 14"
Динамо – Металург З
Карпати – Шахтар
Чорноморець – Металіст
Волинь – Дніпро
Зоря – Ворскла
Олександрія – Говерла

26-й тур – 15 травня
Дніпро – Олімпік
"Команда 14" – Чорноморець
Шахтар – Зоря
Металург З – Карпати
Металіст – Динамо
Ворскла – Олександрія
Говерла – Волинь

Золотий матч – 25 травня
(У разі необхідності)

В тренді
Каштру: "Коли футбольний матч вирішується в таких ситуаціях – це складно"

КУБОК УКРАЇНИ

1/16 фіналу
22 серпня

1/8 фіналу
23 вересня – 8 жовтня

1/4 фіналу
3 грудня – 2 березня

1/2 фіналу
20 квітня – 11 травня

Фінал
21 травня

ВІДБІР НА ЄВРО-2016

Реклама

Україна – Білорусь
5 вересня

Словаччина – Україна
8 вересня

Македонія – Україна
9 жовтня

Україна – Іспанія
12 жовтня

Жеребкування плей-офф
18 жовтня

Плей-офф для третіх місць
12 -14 і 15-17 листопада

Жеребкування Євро
12 грудня

Фінальна частина Євро
10 червня – 10 липня

ЛІГА ЧЕМПІОНІВ

3-й кв. раунд (Шахтар)
жеребкування – 17 липня
матчі 28-29 липня – 4-5 серпня

Раунд плей-офф
жеребкування – 7 серпня
матчі 18-19 – 25-26 серпня

Груповий турнір (Динамо)

жеребкування – 27 серпня
тур 1 – 15-16 вересня
тур 2 – 29-30 вересня
тур 3 – 20-21 жовтня
тур 4 – 3-4 листопада
тур 5 – 24-25 листопада
тур 6 – 8-9 грудня

1/8 фіналу
жеребкування – 14 грудня
матчі 16-17 і 23-24 лютого – 8-9 і 15-16 березня

1/4 фіналу
жеребкування – 18 березня
матчі 5-6 – 12-13 квітня

1/2 фіналу
жеребкування – 15 квітня
матчі 26-27 квітня – 3-4 травня

Фінал
28 травня, Мілан

ЛІГА ЄВРОПИ

3-й кв. раунд (Зоря, Ворскла)
жеребкування – 17 липня
матчі 30 липня – 6 серпня

Раунд плей-офф
жеребкування – 7 серпня
матчі 20-27 серпня

Груповий турнір (Дніпро)
жеребкування – 28 серпня
тур 1 – 17 вересня
тур 2 – 1 жовтня
тур 3 – 22 жовтня
тур 4 – 5 листопада
тур 5 – 26 листопада
тур 6 – 10 грудня

1/16 фіналу
жеребкування – 14 грудня
матчі 18-25 лютого

1/8 фіналу
жеребкування – 14 грудня
матчі 10 березня – 17 березня

1/4 фіналу
жеребкування – 18 березня
матчі 7-14 квітня

1/2 фіналу
жеребкування – 15 квітня
матчі 28 квітня – 5 травня

Фінал
18 травня, Базель

Всі подробиці в спецтемі Кубок України

Читайте найважливіші та найцікавіші новини у нашому Telegram

Реклама

Реклама

Новини партнерів

Загрузка...

Новини партнерів

Загрузка...
загрузка...