"Шахтар" здобув вольову перемогу над французьким "Евіаном"

16 липня 2014, 22:47

За 11 хвилин до кінця матчу гірники програвали 0:2, але змогли вирвати перемогу - 3:2

Найкращим гравцем товариського матчу "Шахтар" – "Евіан" визнано захисника "гірників" Івана Ордеця. Фото ФК "Шахтар"

Донецький "Шахтар" у французькому місті Тонон-ле-Бен провів товариський поєдинок проти місцевого "Евіана" і здобув вольову перемогу. Команда Мірчі Луческу пропустила два голи на старті другого тайму, проте змогла вирвати перемогу, забивши тричі: відзначилися Срна (79, пен.), Адріано (89) та Шевчук (90).

"Шахтар" (Україна) – "Евіан" (Франція) – 3:2 (0:0)

Голи: 0:1 Бенезе (55), 0:2 Васс (58), 1:2 Срна (79, пен.), 2:2 Адріано (89), 3:2 Шевчук (90)

Склад "Шахтаря": П'ятов (к), Бутко (Срна, 59), Ордець, Кривцов (Ракицький, 46), Воловик (Шевчук, 59), Гречишкін (Ілсіньо, 46), Фернандо (Степаненко, 59), Фред (Коста, 59), Марлос (Кобін, 44; Тейшейра, 59), Болбат (Тайсон, 59), Гладкий (Адріано, 59)