"Волинь" обіграла "Ворсклу" і обійшла її в таблиці Прем'єр-ліги

8 листопада 2015, 15:53

Команда Віталія Кварцяного на своєму полі з рахунком 2: 1 обіграла сусіда по таблиці

"Волинь" на своєму полі обіграла "Ворсклу". Фото ФК "Волинь"

У матчі 14 туру чемпіонату України "Волинь" обіграла "Ворсклу". Поєдинок пройшов у неділю на стадіоні "Авангард" у Луцьку і завершився перемогою господарів поля з рахунком 2: 1.

Рахунок вже на четвертій хвилині матчу відкрив Сергій Політило, який красивим дальнім ударом низом відправив м'яч у кут воріт "Ворскли". На старті другого тайму Дмитро Козьбан пробив з меж штрафного, а рикошет допоміг м'ячу залетіти у сітку. На 76-й хвилині захисник гостей Олексій Дитятьєв скоротив відставання в рахунку, але більше "Ворскла" зробити в час, що залишився не змогла.

Після цього матчу в активі "Волині" стало 21 очко, а у "Ворскли" залишилося 19. Команди помінялися місцями в таблиці: "Волинь" піднялася на п'яте місце, "Ворскла" опустилася на шосте.