"Баварія" жорстоко познущалася над "Боруссією" у Бундеслізі

6 квітня 2019, 21:33

Мюнхенський клуб забив п'ять голів і очолив турнірну таблицю

/ Фото: AFP

У матчі 28-го туру чемпіонату Німеччини з футболу мюнхенська "Баварія" приймала дортмундську "Боруссію". Зустріч пройшла в Мюнхені на стадіоні "Альянц-Арена" і завершилася з рахунком – 5: 0 на користь господарів.

Автором першого гола став захисник Матс Хуммельс, який відзначився на 10-й хвилині після передачі хавбека Тьяго Алькантари. В середині першого тайму перевага "Баварії" збільшив нападник Роберт Левандовскі. Півзахисник Хаві Мартінес довів рахунок до розгромного на 41-й хвилині. До перерви ще один м'яч у ворота "Боруссії" забив форвард Серж Гнабрі, гольовий пас віддав нападник Томас Мюллер. В кінці гри Левандовскі оформив дубль після передачі Гнабрі.

До речі, для польського форварда перший гол матчі став 200-м у Бундеслізі. Тільки один футболіст досяг цього рубежу за меншу кількість матчів. Німець Герд Мюллер, який виступав за "Баварію", забив 200 голів у Бундеслізі за 234 гри. 30-річному Левандовскі для цього знадобилося 284 матчі.

"Баварія", набравши 64 очки, очолює турнірну таблицю чемпіонату Німеччини, "Боруссія" Д (63) займає друге місце.